piątek, 20 listopad 2020 19:47

Cyber Monday 2020 – na co uważać?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Cyber Monday 2020 Cyber Monday 2020

Cyber Monday stał się kolejną okazją do tego, by kusić nas wyprzedażami. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odpowiednik wyprzedażowego szaleństwa znanego z Black Friday, tylko, że w tym wypadku wyprzedaż dotyczy wszystkich sklepów internetowych. Warto podkreślić, że ze względu na pandemię, w tym roku rekordowa ilość Irlandczyków będzie robiła zakupy przez internet. Jak wiadomo, zakupy online są szybkie i wygodne, jednakże będąc w sieci należy uważać na oszustów, których wzmożona aktywność widoczna jest właśnie podczas dużych wyprzedaży. Na co uważać?

 

Pułapki podczas zakupów online, czyli oszuści na łowach

Kupowanie przez internet jest niezwykle wygodne i szybkie, ponieważ możemy robić zakupy nie ruszając się fotela. Warto pamiętać jednak, że internet niesie ze sobą także zagrożenia, które podczas takich wyprzedaży, jak Cyber Monday są zdecydowanie wzmożone. Dlatego też kupujmy tylko w oficjalnych sklepach i nie dawajmy się nabrać na nierealnie niskie ceny. Jednakże przede wszystkim zawsze należy dokładnie sprawdzać sklep, w którym składamy zamówienie. Należy przejrzeć opinie o danym sklepie na Google, sprawdzić regulamin danego sklepu, a także to, czy strona sklepu posiada ważny certyfikat SSL zabezpieczający nasze dane przed wykradzeniem (zielona kłódeczka).

 • Zapewnienie warunków mieszkaniowych zapisem w konstytucji – tak uważa większość Irlandczyków
  Zapewnienie warunków mieszkaniowych zapisem w konstytucji – tak uważa większość Irlandczyków

  Pandemia koronawirusa bardzo mocno wstrząsnęła nie tylko gospodarką, ale także i całym społeczeństwem. Upadek i zrost wielu sektorów gospodarki jest bardzo widoczny w nastrojach społecznych, które zostały w Irlandii zbadane pod koniec 2020 roku. Według najnowszych badań 6 na 10 Irlandczyków uważa, że prawo do warunków mieszkaniowych powinno być wpisane w konstytucję.

  Written on piątek, 08 styczeń 2021 19:53
 • W Irlandii wyrzuciliśmy już 4.9 miliona telefonów komórkowych - jak ograniczyć stale rosnącą górę elektrośmieci?
  W Irlandii wyrzuciliśmy już 4.9 miliona telefonów komórkowych - jak ograniczyć stale rosnącą górę elektrośmieci?

  Elektrośmieci stały się prawdziwym upiorem dzisiejszych czasów. Gromadzimy i wyrzucamy coraz większe ilość telefonów komórkowych, co pokazują ostatnie badania. Wyrzucanie telefonów komórkowych stało się już globalnym problemem, gdyż niepotrzebne telefony stanowią już problem ważący ponad 23 964 ton. W samej Irlandii wyrzuciliśmy już ponad 4,9 milionów telefonów komórkowych. W jaki sposób możemy ograniczyć stale powiększającą się ilość elektrośmieci?

  Written on piątek, 08 styczeń 2021 19:32
 • Nowa aplikacja, która dzięki technologii AI pozwala gromadzić oszczędności
  Nowa aplikacja, która dzięki technologii AI pozwala gromadzić oszczędności

  Każdy z nas lubi wydawać pieniądze, jednakże posiadanie oszczędności jest niezwykle istotne, szczególnie w czasach pandemii. Dlatego też coraz większa ilość mieszkańców Irlandii szuka sprawdzonych i bezpiecznych metod na gromadzenie i odkładanie oszczędności. Dziś już niemalże wszystkie zawodowe, osobiste i finansowe sprawy załatwiamy w internecie, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie aplikacje pomagające w oszczędzaniu. Jedna z nich właśnie wchodzi na Irlandzki rynek.

  Written on sobota, 02 styczeń 2021 19:28
 • 50 milionów Euro na sprzęt komputerowy dla irlandzkich szkół!
  50 milionów Euro na sprzęt komputerowy dla irlandzkich szkół!

  Szkoły średnie i podstawowe w całej Irlandii dostaną 50 milionów Euro na zakup nowego sprzętu komputerowego. Co więcej, dotacja trafi do irlandzkich placówek edukacyjnych jeszcze przed tegorocznym Bożym Narodzeniem. Na co dokładnie będą przeznaczone pieniądze z dotacji?

  Written on czwartek, 17 grudzień 2020 19:49
 • Coraz mniejsza ilość wolnych miejsc w magazynach w Dublinie. Możliwe opóźnienia
  Coraz mniejsza ilość wolnych miejsc w magazynach w Dublinie. Możliwe opóźnienia

  Rok 2020 jest z pewnością bardzo ciekawym rokiem, ponieważ pandemia kronowairusa całkowicie odmieniła oblicze niektórych branży. Zakupy online stały się obecnie tak powszechne, że każdy kupuje coś przez internet – od prezentów, poprzez zakupy spożywcze, a skończywszy na elektronice. Warto jednak podkreślić, że magazyny nie mają gumowych ścian i nie są w stanie się rozszerzyć, a miejsc zaczyna w nich brakować. Jeśli chodzi o Dublin, to obecnie zaczyna w magazynach brakować wolnego miejsca. Co jest tego przyczyną?

  Written on wtorek, 01 grudzień 2020 19:51