Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 01 grudzień 2020 20:51

Coraz mniejsza ilość wolnych miejsc w magazynach w Dublinie. Możliwe opóźnienia

magazyny  w Dublinie magazyny w Dublinie

Rok 2020 jest z pewnością bardzo ciekawym rokiem, ponieważ pandemia kronowairusa całkowicie odmieniła oblicze niektórych branży. Zakupy online stały się obecnie tak powszechne, że każdy kupuje coś przez internet – od prezentów, poprzez zakupy spożywcze, a skończywszy na elektronice. Warto jednak podkreślić, że magazyny nie mają gumowych ścian i nie są w stanie się rozszerzyć, a miejsc zaczyna w nich brakować. Jeśli chodzi o Dublin, to obecnie zaczyna w magazynach brakować wolnego miejsca. Co jest tego przyczyną?

 

Covid, Gwiazdka i Brexit, czyli główne powodu małej ilości wolnej przestrzeni magazynowej

Okres grudnia w branży magazynowej nazywany jest „złotym kwartałem”, ponieważ to właśnie w tym czasie, każdego roku zamawiamy przez sieć najwięcej i najczęściej. Ten rok jest wyjątkowy, gdyż przez pandemię i Brexit, złoty kwartał jest wyjątkowo intensywny. Taka sytuacja spowodowała bardzo drastycznie zmniejszającą się ilość wolnej przestrzeni magazynowej w irlandzkich magazynach, a w szczególności tych w Dublinie. Każdy zamawia prezenty świąteczne przez internet, dlatego warto zrobić to zdecydowanie wcześniej, gdyż z pewnością tegoroczne dostawy przesyłek w okresie świątecznym będą opóźnione.