Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 16 kwiecień 2021 18:41

Prokuratura wszczęła śledztwo przeciwko “Kamerzyście”. Jak się tłumaczy oskarżony? Film. EDIT: Dostał miesiąc aresztu.

Kamerzysta youtube Kamerzysta youtube fot: youtube.com

Łukasz W., który kryje się pod pseudonimem Kamerzysta to tak zwany patoinfluencer, który wykorzystując i poniżając innych tworzy swój internetowy kontent. Mężczyzna nie pokazuje publicznie twarzy, ponieważ kilka lat wstecz wyrokiem sądu otrzymał zakaz działalności internetowej, ponieważ oszukiwał ludzi w internecie. Niemniej jednak mężczyzna postanowił i tak tworzyć internetowy kontent, tyle, że zakrywając swoją twarz.

 

Wykorzystywał niepełnosprawnego umysłowo chłopaka

Kamerzysta kilka dni temu opublikował wstrząsające wideo, w którym on i jego znajomi znęcają się nad chorym 18-latkiem. Łukasz płacił mu za wykonywanie upokarzających czynności takich jak zjadanie kocich odchodów czy rozbijanie cegieł głową. Łukasz W. na swoim instagramie stwierdził, że on i jego znajomi nie zdawali sobie sprawy z niepoczytalności chłopaka w związku z czym nie mają sobie nic do zarzucenia. Warto dodać, że to nie pierwszy taki filmik w wykonaniu “Kamusia”. W jego wątpliwej jakości twórczości możemy znaleźć filmy na których on i jego znajomi molestują kobiety, naśmiewają się z bezdomnych czy pozorują tak poważną rzecz jaką jest samobójstwo.

Prokuratura zabezpieczyła materiał dowodowy

Szczecińska prokuratura podjęła kroki aby ukarać Łukasza W.. Warto też dodać, że oprócz wyroku za oszustwo, Łukasz ma też na koncie wyrok za jazdę samochodem pod wpływem mefedronu. Funkcjonariusze docierają do świadków i ustalają okoliczności. Łukaszowi W. grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Kamerzysta "zadebiutował" w głównym wydaniu Wydarzeń w Polsacie

Co na to "Kamerzysta"? Video

Jak odniósł się do sytuacji sam reżyser filmu? Zobacz jak to tłumaczy.

 

*AKTUALIZACJA 19.04.2021

  • Kamrzysta został aresztowany na lotnisku i skazany na miesiąc aresztu
  • Macugowska-Kyszka:"Prokurator ogłosił im zarzut psychicznego znęcania się nad osobą nieporadną z uwagi na stan psychiczny, tj. czyn kwalifikowany z art. 207 par. 1 a kodeksu karnego", "„zagrożony jest on karą od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności."

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy