Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 27 maj 2021 14:18

Jarosław Bieniuk: Jego dziewczyna wystąpiła w programie „Żony Hollywood”

Zuzanna Pactwa w "Zony hollywood" Zuzanna Pactwa w "Zony hollywood" fot: Profil na Instagramie Zuzanny Pactwy

Jarosław Bieniuk od jakiegoś czasu spotyka się z piękną i seksowną Zuzanna Pactwa. Kobieta. Kobieta trudni się modelingiem i przez jakiś czas mieszkała w Los Angeles. To tam wystąpiła w programie rozrywkowym „Żony Hollywood”

 

Nowa miłość Bieniuka

Jarosław Bieniuk, był przez lata w szczęśliwym związku z aktorką Anną Przybylską. Niestety śmierć kobiety zakończyła ten najradośniejszy etap jego życia. Sportowiec próbował zakochać się powtórnie. Wydawało się, że radość znalazł w objęciach Martyny Gliwińskiej. Niestety para się rozstała. Po zakończeniu związku okazało się, że Gliwińska spodziewa się dziecka. W międzyczasie Bieniuk został oskarżony o gwałt, jednak sprawę umorzono. Obecna partnerka Bieniuka jest kobietą zjawiskową, w całym znaczeniu tego słowa. Być może w końcu przy jej boku odnajdzie szczęście.

Zuzanna Pactwa: wystąpiłam w programie, choć nie chciałam!

Zuzanna Pactwa, jak już wspomniano, mieszkała przez pewien czas w USA. To tam podczas realizacji obowiązków zawodowych poznała wiele osób. Jedna z tych znajomych, była także uczestniczką programu „Żony Hollywood”. Pactwa została poproszona o wsparcie kobiety w programie. Zuzanna zgodziła się na zaledwie jeden odcinek, ponieważ jak twierdzi, wcale nie chciała brać udziału w produkcji. O samym programie Zuzanna wypowiedziała się tak: „Nie zależało mi w ogóle na byciu w takim programie ani bym nie chciała być w takim programie. Jest to program rozrywkowy, dużo ludzi go oglądało, dziewczyny miały fajny czas. Bardzo fajne dziewczyny”. Jak kobieta powiedziała, tak też zrobiła. W programie „Żony Hollywood” można zobaczyć ją zaledwie w kilku scenach.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy