Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 11 maj 2021 17:43

Ida Nowakowska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska urodziła dziecko Ida Nowakowska urodziła dziecko fot: profil na Instagramie Idy Nowakowskiej

Jeszcze nie tak dawno Ida Nowakowska poinformowała widzów podczas programu śniadaniowego, ze zostanie mamą. Była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. Wszyscy fani tancerki oraz prezenterki, z niecierpliwością czekali na rozwiązanie. Na swojego pierworodnego oczekiwał też ojciec dziecka Amerykanin Jack Herndon. W nocy z szóstego na siódmego maja Ida Nowakowska urodziła zdrowego synka.

 

W oczekiwaniu na dziecko

Ida Nowakowska to znana i lubiana tancerka, która zadebiutowała w programie „Taniec z gwiazdami”. Następnie jej kariera potoczyła się w innym kierunku. Została prezenterką „Pytanie na śniadanie” w TVP. Ida ze swoim mężem poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Kobieta od zawsze powtarzała, że chce zostać mamą, nikt jednak nie spodziewał się, że stanie się to tak szybko. Ida oznajmiła fakt ciąży w dniu 21 stycznia 2021 roku. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić ani imienia ani płci dziecka.

Synek Idy Nowakowskiej jest już na świecie

W nocy z szóstego na siódmego maja Ida urodziła w Warszawskim szpitalu na ul. Madalińskiego. W niedzielę szczęśliwa mama wróciła do domu. Okazało się, że rodzice nie spodziewali się tak szybkiego przyjścia synka na świat. Mimo, iż termin wyznaczony był na 7 maja, to wszystko wskazywało, że maluch pojawi się na świecie później. Okazało się jednak, że punktualność odziedziczył po ojcu i postanowił uszczęśliwić rodziców właśnie punktualnie 7 maja 2021 roku.

Ida żartobliwie skomentowała:

„Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami”.


Ida w mediach społecznościowych podziękowała za całą opiekę personelowi szpitala, oraz internautom, którzy składają jej najserdeczniejsze życzenia.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy