Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 25 luty 2021 17:34

Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

Wywiad Drew Barrymore u Howarda Sterna Wywiad Drew Barrymore u Howarda Sterna fot: www.instagram.com/drewbarrymore

Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

 

Problemy nastoletniej Drew

Drew Barrymore, mimo iż teraz uważana jest za gwiazdę światowego formatu, to jednak w swojej przeszłości nie należała do „grzecznych dziewczynek”. Podczas wywiadu wirtualnego dla Howarda Sterna SiriusXM, aktorka opowiedziała o swoich burzliwych, nastoletnich czasach. Barrymore opisuje swoje relacje z matką, twierdząc, iż chciała ona być bardziej przyjaciółką Drew, niż osobą stawiającą pewne bariery. Spowodowało to, że jako 13-latka chodziła do klubów, olewała szkołę, a także „pożyczała” samochód mamy. Aktorka przyznaje, że w jej życiu przyszedł czas kiedy „przesadziła”. O tych chwilach mówi „Czasami byłam zabawna, a potem wściekła. Wtedy została wysłała do "tego czegoś”". Gwiazda nazywa tak zakład psychiatryczny, do którego wysłana została w wieku 13 lat.

Drew w zakładzie psychiatrycznym

Aktorka nie ukrywa, faktu, że ten czas był szczególnie trudny dla niej, szczególnie ze względu na jej wiek. Drew podczas wywiadu wspomina

„Nazywało się Van Nuys Psychiatric i lepiej było tam nie szaleć. Jeśli coś zrobiłeś, wsadzali cię do wyściełanego pokoju albo kładli na noszach i wiązali”.

Mimo surowych zasad panujących na oddziale, Barrymore buntowała się oraz podburzała do buntu także innych pacjentów.

Trudne relacje z matką

Aktorka przez długi czas nie mogła wybaczyć matce, że podjęła decyzje o umieszczeniu jej w zakładzie psychiatrycznym. Przyznaje jednak, że po części rozumie swoją rodzicielkę, która „stworzyła potwora”, a potem nie umiała z nim żyć. Obecnie aktorka jest pogodzone z przeszłością i podchodzi ze zrozumieniem dla decyzji matki. Dodatkowo przyznaje, że pobyt w zakładzie pomógł jej odnaleźć siebie i zmienić swoje zachowanie.

Zobacz cały wywiad Drew u Howarda Sterna

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy