Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 17 listopad 2023 15:36

Dania: Książę Fryderyk spotyka się potajemnie z kochanką?

Książę Fryderyk kochanka Książę Fryderyk kochanka facebook.com/Crownprincefrederikofdenmark

Kilka tygodni temu media obiegła sensacyjna wiadomość o nocnej eskapadzie duńskiego następcy tronu, księcia Fryderyka. Paparazzi przyłapali go w Madrycie w towarzystwie młodszej celebrytki, Genovevy Casanovy. Fotografie rzekomych kochanków wkrótce obiegły świat, wywołując burzę emocji.

 

Książę Fryderyk zdradza swoją żonę?

Książę Fryderyk i Casanova zostali sfotografowani podczas romantycznego spaceru po ogrodach Retiro, eskortowani przez dwóch członków zespołu ochrony księcia. Następnie udali się do domu Casanovy, gdzie przebrali się i ruszyli na kolację do prestiżowego Corral de la Morería, omijając wszelkie kolejki i oczekiwania. Dwór królewski odmawia komentarza w sprawie doniesień, natomiast rzekoma kochanka, Genoveva Casanova, podjęła działania, publikując oświadczenie w mediach społecznościowych. Zdecydowanie zaprzeczyła romansowi z księciem Fryderykiem, nazwała doniesienia fałszywymi i zapowiedziała działania prawne w obronie swojego prawa do honoru, prawdy i prywatności.

Księżna Mary nie skomentowała plotek

Księżna Mary, żona księcia Fryderyka, stara się utrzymać zimną krew w obliczu medialnych spekulacji. Podczas oficjalnej delegacji króla i królowej Hiszpanii na duńskim dworze, jej zdenerwowanie było zauważalne. Para królewska poznała się podczas Igrzysk Olimpijskich w 2000 roku i od tego czasu wspólnie wychowuje czwórkę dzieci. W kraju i za granicą trwa gorąca dyskusja na temat tego, czy informacje o rzekomym romansie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy też są jedynie wytworem plotek i spekulacji. Kwestia ta pozostaje niewyjaśniona, a opinię publiczną zaskakuje brak oficjalnego stanowiska ze strony duńskiego dworu. 

Sprawa rzekomej nocy księcia Fryderyka w Madrycie nadal budzi kontrowersje. Pomimo milczenia dworu, głos w sprawie zabrała rzekoma kochanka, Genoveva Casanova, zdecydowanie zaprzeczając romansowi. Czy to prawdziwy skandal czy jedynie medialna intryga? Odpowiedź pozostaje niewiadomą, a społeczeństwo w Danii, Hiszpanii i na świecie z niecierpliwością czeka na dalszy rozwój sytuacji.

Źródło: Pudelek, X,  Instagram, Trybuna Polska

load more hold SHIFT key to load all load all