Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 24 styczeń 2023 11:10

Warszawa: Prawniczka Karolina B. skazana za morderstwo 21-letniego radnego!

Prawniczka Karolina B. skazana za morderstwo 21-letniego radnego Prawniczka Karolina B. skazana za morderstwo 21-letniego radnego pixabay

Do wstrząsającej zbrodni doszło w 2021 r. 21 latek, radny Igor Wyszyński - Karłoski zginął po ciosie nożem w brzuch zadanym przez jego partnerkę. Kilka dni temu sąd wydał wyrok w tej sprawie.

 

Co dokładnie wydarzyło się w maju 2021?

Na warszawskim Wilanowie, w jednym z apartamentowców rozegrały się dantejskie sceny. Sąsiedzi pary wezwali policję, kiedy nakryli rannego w brzuch mężczyznę i stojącą nad nim Karolinę B. z nożem w ręku. Okazało się, że ranny 21 latek to członek Młodzieżowej Rady Miasta Lublina i poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży. Igora przewieziono do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł. Karolina B., prawniczka i partnerka Igora została zatrzymana. 

 

Co na sali sądowej mówiła Karolina B. w sprawie Igora?

Podczas rozprawy sądowej Karolina B. przekonywała, że był to nieszczęśliwy wypadek i nie planowała morderstwa. Twierdziła też, że w momencie zdarzenia miała atak paniki i w dodatku znajdowała się pod wpływem substancji psychoaktywnych. Matka Igora wyraziła swoje współczucie wobec kobiety, któa wedłług niej rozpaczliwie potrzebowała pomocy. Sąd skazał Karolinę B. na 15 lat pozbawienia wolności.

Artykuły powiązane

 • Oblodzenie: 2 ofiary śmiertelne, oblężone SORy i brak karetek Oblodzenie: 2 ofiary śmiertelne, oblężone SORy i brak karetek

  Ogromne podmuchy wiatru i marznący deszcz - wtorkowy poranek przywitał południe i wschód Polski gołoledzią na drogach i chodnikach. Oblodzenie było tak duże, że służby porządkowe nie nadążały z rozsypywaniem soli i piasku. Co więcej, stale padający marznący deszcz skutecznie torpedował działanie soli. W Warszawie i innych miastach odnotowano rekordową liczbę interwencji zespołów ratownictwa medycznego. W okolicach południa sytuacja w Warszawie był tak zła, że nie było ani jednego wolnego ambulansu. 

 • Warszawa: Wybuch w Komendzie Głównej Policji - eksplodował prezent dla Komendanta Warszawa: Wybuch w Komendzie Głównej Policji - eksplodował prezent dla Komendanta

  Według informacji przekazanych przez MSWiA, w budynku Komendy Głównej Policji w Warszawie doszło do eksplozji. Specjalny komunikat ministerstwa potwierdził doniesienia mediów o nietypowym wybuchu. Okazało się, że eksplodował jeden z prezentów dla Komendanta, otrzymany podczas roboczej wizyty na Ukrainie. Sprawę bada prokuratura. 

 • USA: Tragiczna strzelanina w Walmarcie USA: Tragiczna strzelanina w Walmarcie

  Ameryką wstrząsa kolejna masakra z użyciem broni. Po raz kolejny niewinne osoby straciły życie w stanie Virginia po krwawej jatce w markecie. Przyczyny mordu wciąż pozostają nieznane.

 • Warszawa: Gwałt i brutalne zabójstwo w Parku Praskim Warszawa: Gwałt i brutalne zabójstwo w Parku Praskim

  Pracownik firmy sprzątającej natknął się na zwłoki kobiety całkowicie przypadkowo. Do tego szokującego odkrycia doszło w weekend w Parku Praskim. Warto dodać, że jest to miejsce, w którym bardzo często spacerują rodziny z dziećmi, gdyż park ten to zaciszne miejsce w tłocznej stolicy. Niestety zabójca kobiety pomyślał podobnie.

 • Warszawa: Na bemowskim odcinku S8 zderzyło się kilka aut Warszawa: Na bemowskim odcinku S8 zderzyło się kilka aut

  Do zdarzenia doszło w poniedziałek 14 czerwca 2021 roku około godziny 8:30. W tych godzinach ruch na wszystkich warszawskich trasach jest wzmożony, co i dziś doprowadziło do zderzenia kilku aut.