Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 25 styczeń 2023 12:36

Rzeszów: Zwłoki 36-latka znaleziono w zaparkowanym samochodzie pod budynkiem poczty

zwłoki pod pocztą w Rzeszowie zwłoki pod pocztą w Rzeszowie pixabay

Ciało 36-letniego mężczyzny zostało znalezione w samochodzie, około godziny 13:40 na parkingu, pod budynkiem Poczty Polskiej. Taką wiadomość przekazała mediom rzeszowska policja, która pod nadzorem prokuratury zajęła się wyjaśnieniem śmierci młodego mężczyzny.

Co wydarzyło się pod pocztą w Rzeszowie?

Według wstępnych ustaleń, mężczyzna był mieszkańcem Bydgoszczy. Zwłoki mężczyzny w czarnym audi na parkingu - sprawę bada policja i prokuratura Mężczyznę w czarnym audi zaparkowanym pod budynkiem poczty na ul. Asnyka, zauważyli pracownicy pobliskiej budowie. Zostali oni zaniepokojeni tym, że na tylnym siedzeniu samochodu leży mężczyzna, który nie rusza się i nie daje oznak życia, dlatego też wezwali odpowiednie służby.

Skąd zwłoki pod pocztą w Rzeszowie?

Po chwili na miejscu znaleźli się zarówno funkcjonariusze policji, jak i straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego. To ciało 36-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Kiedy służby ratunkowe dostały się do środka, okazało się, że mężczyzna jest martwy. Ciało 36-letniego mieszkańca Bydgoszczy zostało zabezpieczone i w przeciągu najbliższych dni, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w celu wyjaśnienia przyczyn śmierci. Na ten moment nie stwierdzono, żeby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Artykuły powiązane