piątek, 12 luty 2021 19:05

Raciąż: Śmiertelne postrzelenie kobiety przez męża

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Zabójstwo w Raciążu Zabójstwo w Raciążu

Do tragedii rodzinnej doszło w Raciążu w województwie mazowieckim. Policja poinformowała o śmierci 32-letniej kobiety, która zginęła z rąk swojego męża. Po zabójstwie 36-letni mężczyzna popełniła samobójstwo.

 

Co się stało w Raciążu?

Na podstawie weryfikacji materiałów dowodowych, prokuratura ustaliła prawdopodobny przebieg zdarzeń. Nie jest on jednak potwierdzony, jak podkreśla prokurator Ambroziak, są to tylko domniemania, a śledztwo w tej sprawie nadal się toczy.

Co zatem mogło się zdarzyć?

Prawdopodobnie 32-letnia kobieta, we wtorkowy wieczór odwiedziła swojego męża w jego mieszkaniu. Małżeństwo było w trakcie rozwodu. Kobieta chciała porozmawiać aprop podziału majątku. Z kobietą przyszedł jej obecny partner, który został na klatce schodowej. Po chwili usłyszał krzyki kobiety i strzał. Gdy kobieta wybiegła na klatkę, jej mąż oddał drugi strzał, który tym razem okazał się śmiertelny. Następnie mężczyzna oddał strzał w stronę konkubenta kobiety. Na szczęście udało mu się zbiec z miejsca zbrodni. Wybiegł on Klatkę i tam stracił przytomność.
Policjantów o strzałach powiadomiła sąsiadka. Patrol po przybyciu na miejsce zbrodni odnalazł ciało kobiety, obok którego znajdował się jej martwy mąż. Przyczyny jego śmierci wskazują na samobójstwo.

Konkubent kobiety trafił do szpitala z raną ręki i klatki piersiowej. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, a stan nie jest ciężki. Na chwilę obecną nadal trwa śledztwo w sprawie zabójstwa, a jej szczegóły poznamy niebawem.

Mapa Raciąża woj. mazowieckie

 • Polskie góry: Wybudzone niedźwiedzie na Babiej Górze i w Bieszczadach
  Polskie góry: Wybudzone niedźwiedzie na Babiej Górze i w Bieszczadach

  Babiogórski Park Narodowy na swoim profilu na facebooku wstawił zdjęcie śladów niedźwiedzia, które zostały uchwycone przez turystę na Babiej Górze. Jest to bezsprzecznie znak tego, że wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Zwierzę prawdopodobnie szukało pożywienia.

  Written on środa, 24 luty 2021 16:42
 • Varso Tower: Rekord jest nasz! Film
  Varso Tower: Rekord jest nasz! Film

  Mieszkańcy Warszawy oraz obywatele Polski mogą być dumni. Nowo powstający budynek, który mieści się w stolicy, swoją wysokością pobił Pałac Kultury i Nauki. Dodatkowo okazuje się, że Varso Tower będzie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.

  Written on środa, 24 luty 2021 10:07
 • Łódź: Tylko pouczenie za potrącenie na pasach? Zobacz film
  Łódź: Tylko pouczenie za potrącenie na pasach? Zobacz film

  W sobotę policjant potrącił 69-letniego mężczyznę na przejściu dla pieszych w Łodzi. Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol, który za złamanie wielu przepisów i potrącenie pieszego zastosował jedynie naganę. Czy policja jest poza prawem? Zdecydowanie zwyczajny „śmiertelnik” nie mógłby liczyć na taką pobłażliwość.

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 17:52
 • Gorzów Wielkopolski: Policjantka zatrzymana za narkotyki
  Gorzów Wielkopolski: Policjantka zatrzymana za narkotyki

  Dzisiejszymi mediami wstrząsnęła informacja o policjantce związanej z przemytem stu kilogramów narkotyków. Obecnie całą sprawę bada Biuro Spraw Wewnętrznych.

  Written on piątek, 19 luty 2021 18:25
 • Sąd Okręgowy w Krakowie przeszukiwany w sprawie gangu kiboli
  Sąd Okręgowy w Krakowie przeszukiwany w sprawie gangu kiboli

  Dziś miały miejsce dokładne przeszukiwania w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji uczestniczyli w tej akcji. To Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej zlecił im to zadanie. Prowadzi ona śledztwo w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkami są tak zwani kibole jednej z popularnych krakowskich drużyn piłki nożnej.

  Written on czwartek, 18 luty 2021 18:31