wtorek, 23 marzec 2021 10:26

Kolejne wypadki na moście w Warszawie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wypadki na moście w Warszawie Wypadki na moście w Warszawie Fot:Pixabay / CCO Public Domain

Warszawski Most Grota-Roweckiego jest dość częstym miejscem wypadków. Jeszcze niedawno usłyszeć media obeszła informacja o wypadku autobusu, a już dziś dochodzą do nas kolejne wiadomości.

 

Uwaga pali się!

Dziś w godzinach około godziny 13.00 w Warszawie zapłonęłom auto. Na Moście Grota Roweckiego doszło do zapłonu ciężarówki. Jak podają informację dwie ciężarówki zderzyły się, co spowodowało zapłon jednej z nich. Pożar objął okolice komory silnika. Na miejsce przybyła straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Jedna z osób uczestniczących w wypadku musiał skorzystać z pomocy medycznej. Szczegóły na temat jej zdrowia nie są znane.

Zderzenie samochodów osobowych

Kolejne zdarzenie miało miejsce w stolicy o godzinie 12.15. Również na Moście Grota-Roweckiego, jednak na wysokości ulicy Modlińskiej. To tam zderzyły się trzy auta osobowe. Z informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane i ich stan zdrowia wymagał interwencji ratowników. Miejsce zdarzenia zostało zablokowane przez straż pożarną i policję. Droga była przez jakiś częściowo nieprzejezdna więc policja apelowała o korzystanie z objazdów. Mimo próśb, wielu kierowców korzystało z Mostu, toteż w miejscu zdarzenia bardzo szybko powstał długi korek.