Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 12 październik 2021 19:33

Amazon Prime: Już dostępny w Polsce, a cena szokuje!

Amazon Prime cennik Amazon Prime cennik fot: pixabay

Amazon jest gigantycznym konsorcjum, które zagraża wielu dużym graczom na rynku. Od dziś, Amazon Prime dostępny jest także dla polskich użytkowników, zaś pakiet oferuje ogrom benefitów, za śmiesznie niską cenę. Ile zatem kosztuje Amazon Prime i dlaczego warto wykupić subskrypcję?

 

Amazon idzie na wojnę z Allegro i Netflixem

Dzisiejszy ruch Amazona wstrząsnął serwisem Allegro – od 12 października w Polsce dostępny jest Amazon Prime, czyli subskrypcja podobna do Allegro smart. Warto jednakże podkreślić, że oferta Amazona znacznie wykracza poza darmową dostawę zamówień, ponieważ w cenie subskrypcji jest także dostęp do Amazon Prime Video oraz Amazon Prime Gaming. Kolejnym ciosem jest cena tej subskrypcji, ponieważ wynosi ona 49 złotych za 12 miesięcy. Jest to zdecydowanie mocny cios zadany nie tylko Allegro, ale także Netflixowi, który w ostatnim czasie podniósł ceny swoich pakietów.
Amazon Prime Video z powodzeniem może konkurować z Netflixem, ponieważ w serwisie dostępne są zarówno filmy, jak i seriale. Co więcej, wiele produkcji dostępnych jest tylko i wyłącznie na tej platformie. Amazon Prime Gaming to z kolei serwis skierowany do graczy – dostępne są w nim comiesięczne darmowe gry, a także bonusy do gier multiplayerowych.

30 dni na próbę – oferta, której nie da się nie lubić!

Jakby tego było mało, Amazon Prime oferuje 30 dni próbnych, po których subskrybent decyduje, czy chce kupić dostęp za 49 złotych rocznie. Oferta miesięczna kosztuje 10,99 zł, dlatego roczna subskrypcja jest wyborem oczywistym.
W ciągu jednego dnia, popularność serwisu i aplikacji Amazona wzrosła w Polsce do niespotykanych wcześniej rozmiarów, co pokazuje jak bardzo skutecznym zagraniem było ustawienie ceny za subskrypcję na tak niskim poziomie.
Allegro oraz Netflix mają dziś na scenie bardzo poważnego przeciwnika, który zaczyna coraz łapczywie zagarniać obydwie branże.