Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 08 luty 2021 18:17

Shakira i Michał Wiśniewski? Co ich łączy?!

Shakira - Instagram Shakira - Instagram żródło:instagram.com/shakira

Shakiry nikomu przedstawiać nie trzeba. Ta kolumbijska piosenkarka od lat podbija nasze serca latynoską muzyką, seksownym tańcem, a także przyciąga uwagę swoim życiem prywatnym. Od 2011 roku jest żoną piłkarza Gerarda Pique, z którym ma dwójkę dzieci. Shakira.

 

Co łączy Shakirę z Michałem Wiśniewskim?

W piątek Shakira na swoim Instagramie zszokowała widzów pokazując zdjęcie, na którym ma nową fryzurę – włosy w kolorze czerwonym! Czy artystka inspirowała się Michałem Wiśniewskim? Tego nie wiemy, ale na pewno obydwoje lubią przyciągać widzów swoim wizerunkiem. Shakira wrzucając swoje selfie na Instagrama podpisała je słowami „Voila” – pokazując tym samym, że nie traktuje tej metamorfozy zbyt poważnie. Pod postem na Instagramie fani – w większości – są zachwyceni tą zmianą. Co ciekawe – na kolejnych postach na Instagramie – Shakira pokazuje jak układa swoje długie, kolorowe włosy i nie ukrywa, że sama jest zachwycona swoim nowym wyglądem.

Nowy teledysk Shakira i Black Eyed Peas

Niedawno ukazał się nowy teledysk artystki do piosenki „Girl like me” nagranej z zespołem Black Eyed Peas. To video utrzymane w klimacie z lat 80., na którym artystka również udowadnia, że podchodzi do swojego wyglądu z przymrużeniem oka. Ubrana jest w skąpe, młodzieżowe stroje i jeździ na deskorolce. To pokazuje, że 44-letnia piosenkarka ani myśli przechodzić na emeryturę i przejmować się swoim wiekiem.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy