Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 13 styczeń 2022 20:19

Rory Teasley: Popularny Tiktoker uduszony przez swojego partnera!

Rory Teasley uduszony podczas gry Overwatch Rory Teasley uduszony podczas gry Overwatch fot: Instagram.com

Tiktok to portal, który przez ostatnie miesiące bije rekordy popularności. Krótkie filmiki, którymi można dzielić się na łamach tego medium społecznościowego, w szybkim czasie tworzy nowych influencerów. Jednym z nich był tragicznie zmarły Rory Teasley znany szerszej tiktokowej społeczności jako too2pump4tv. Śmierci influencera winny jest jego partner. Dlaczego targnął się on na życie Rory’ego?

 

Kłótnia too2pump4tv z partnerem Docquen’em Jovo Watkinsem, która przerodziła się w tragedię

Do tragicznej śmierci influencera doszło 6 stycznia, podczas kłótni ze swoim wieloletnim partnerem Docquen’em Jovo Watkinsem. Mężczyźni spędzali wieczór na wspólnej grze w drużynową grę studia Blizzard o nazwie Overwatch. Pomiędzy Rorym a Docquen’em wybuchła nagle kłótnia, która szybko przerodziła się otwartą przemoc fizyczną. Z zeznań Docquen’a wynika, iż złapał on swojego partnera za szyję i zaczął coraz mocniej zaciskać uchwyt. Rory próbował stawiać opór, jednakże silniejszy partner pozbawił go w końcu dopływu tlenu. Spanikowany Docquen zadzwonił szybko na policję i wyjaśnił, że jego partner śpi na łóżku po ich kłótni i nie chce się obudzić.

Rory Teasley zmarł w szpitalu

Służby natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia, jednakże Rory zmarł zaraz po przywiezieniu do szpitala. Docequen został aresztowany i niedługo rozpocznie się jego proces. Cała tiktokowa społeczność wyraża żałobę po stracie wzrastającej gwiazdy.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy