Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 13 styczeń 2022 19:47

Jason Momoa: Aktor rozstaje się z Lisą Bonet po 16 latach razem

Jason Momoa i Lisa Bonet się rozstają Jason Momoa i Lisa Bonet się rozstają fot: instagram

Power couple z Hollywood, czyli Jason Momoa oraz Lisa Bonet ogłosili, że rozstają się po 16 wspólnych latach. Wiadomość ta obiegła lotem błyskawicy światowe media, zaś fani potężnego Khala Drogo zastanawiają się, dlaczego para ze sobą zerwała. Co zatem było przyczyną rozpadu małżeństwa gwiazdy?


„Miłość między nami ewoluuje” - emocjonalny wpis Jasona i Lisy

Jason Momoa to hollywoodzki aktor znany z wielu superprodukcji, takich jak chociażby Gra o Tron, Conan Barbarzyńca, Liga Sprawiedliwości, czy niedawny kinowy hit Diuna. Aktor może być kojarzony także z amerykańskiego serialu „Słoneczny Patrol”. Warto podkreślić, że Jason znany jest w kręgach celebryckich, jako osoba o bardzo rodzinnych poglądach, dlatego też sporym zaskoczeniem dla fanów okazała się nowina, że Jason rozstał się ze swoją żoną Lisą.

Jason Momoa i Lisa Bonet stosunkowo niedawno wzięli ślub

Jason Mamoa i Lisa Bonet się rozstali

fot: Instagram

Para była ze sobą od ponad 16 lat, zaś na ślubnym kobiercu Jason i Lisa stanęli zaledwie 4 lata temu. Rozstanie pary rozbudziło ciekawość paparazzich i portali celebryckich, dlatego para wystosowała na łamach Instagrama post wyjaśniający całą sytuację.
Jason i Lisa w pierwszej kolejności podkreślili, że wstawiają tego posta nie dlatego, bo uważają ich życie prywatne za temat na hot newsa, a dlatego, żeby godnie i szczerze żyć po rozstaniu. Para przyznała, że ich drogi w małżeństwie po prostu się rozjechały, dlatego postanowili zakończyć wspólne życie. Co ciekawe, para podkreśliła, że ich miłość po prostu ewoluuje, zaś osobno będą mogli skupić się na własnym rozwoju.

Po związku Jasona Mamoy i Lisy Bonet zostały dzieci - Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa, Lola Iolani Momoa

Dzieci to - Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa i Lola Iolani Momoa. Zobacz zdjęcie z rodzicami poniżej

Jason Momoa i Lisa Bonet z dziećmi

fot: Instagram

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy