Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 05 styczeń 2022 19:15

Dominika Tajner: Adam Witkow, czyli nowa miłość córki Apoloniusza

Adam Witkow - nowa miłość Dominiki Tajner Adam Witkow - nowa miłość Dominiki Tajner fot: pixabay.com

Córka jednego z najbardziej znanych trenerów skoków narciarskich, po raz kolejny jest zakochana. Dominika Tajner po niezwykle stresujących chwilach związanych z guzem w piersi, znów może zaznać szczęścia i poczuć motyle w brzuchu. Powodem tego pozytywnego stanu jest nowy partner, który wspiera ją w powrocie do zdrowia. Co wiemy o nowym ukochanym Dominiki?

 

Bratnia dusza, która pomaga Dominice Tajner przejść przez traumę

U Dominiki Tajner wykryto kilka miesięcy temu guza w piersi, przez co musiała ona przejść operację w Katowicach. Po zabiegu okazało się, iż guz nie jest złośliwy ani nie ma przerzutów, dzięki czemu Dominika mogła skupić się na powrocie do zdrowia. Operacja oraz kolejna fala pandemii Covid-19 rozdzieliły ją z ówczesnym partnerem, czyli 62-letnim Cypryjczykiem.

Adam Witkow i jego wielka pomoc

Miłość, jednakże plecie własne scenariusze, ponieważ Dominika znów jest zakochana, zaś jej partner aktywnie pomaga jej w powrocie do formy, po przebytej operacji. Warto podkreślić, że Dominika musi przejść jeszcze zabieg rekonstrukcji piersi, zaś w przygotowaniach do operacji czynnie pomaga jej nowy ukochany.

 

Adam Witkow to bardzo przystojny facet

Wybrankiem Dominiki okazał się Adam Witkow, czyli absolwent Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Mężczyzna wyróżnia się nie tylko przedsiębiorczością, ale także i atrakcyjna aparycją - internautki są zgodne, że nowy partner Dominiki jest bardzo przystojny.
Dominika w swoich relacjach na Instagramie bardzo często podkreśla, że Adam jest jej bratnią duszą. Zdjęcia mówią same za siebie - para jest w sobie bardzo zakochana, zaś Dominika kwitnie przy nowym partnerze, mimo ostatnich ciężkich doświadczeń.

 

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy