Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 18 styczeń 2022 15:27

Katy Perry: Najgorsze nawyki Orlando Bloom’a

Kate Perry o Orlando Bloomie Kate Perry o Orlando Bloomie fot: instagram.com

Orlando Bloom i Katy Perry to jedna z najbardziej energetycznych i interesujących par w Hollywood. Ich życie śledzą setki paparazzi, ponieważ zarówno Kate jak i Orlando są powszechnie znanymi gwiazdami muzyki oraz kinematografii. Dlatego też świat show-biznesu stale głodny jest newsów o tej wyjątkowej i niezwykłej parze. Katy na łamach amerykańskiego telewizyjnego show wyznała ostatnio o bardzo nietypowym i szczególnie irytującym nawyku Orlando.

 

Nawyk Orlando, który doprowadza Katy do szału

Na początek warto podkreślić, że para zaręczyła się w roku 2019, zaś rok później Katy oświadczyła światu, że wraz z Orlando oczekują na narodziny ich wspólnego dziecka. Urodzona w sierpniu Daisy Dove jest obecnie oczkiem w głowie rodziców, którzy starają się pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. Katy w telewizyjnych wywiadach coraz częściej zaczyna uchylać rąbka tajemnicy z ich wspólnego życia z Orlando.

Nici dentystyczne zostawiane wszędzie

Ostatnio w programie Heart Breakfast with Jamie Theakston and Amanda Holden Katy przyznała się do wstydliwego nawyku jej narzeczonego. Otóż Orlando bardzo często używa nici dentystycznych, co Katy bardzo pochwala, ponieważ uwielbia jego piękny uśmiech i zdrowe zęby. Problem jest w tym, że Orlando zostawia nici wszędzie, gdzie tylko to możliwe - po jej stronie łóżka, w samochodzie, czy nawet na kuchennym stole. Z tego co mówi Katy, to stara się ona oduczyć go tego nawyku, jednakże na ten moment z marnym skutkiem.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy