Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 22 styczeń 2022 12:35

Rodzina królewska: Książę William zażartował, że nie chce mieć więcej dzieci z Kate

Dzieci Williama i Kate Dzieci Williama i Kate fot: pixabay

Podczas publicznego spotkania księcia Williama i księżnej Kate, doszło do rozmowy, którą zarejestrowały kamery. Sytuacja ta miała miejsce w trakcie wizyty książęcej pary w angielskim szpitalu Clitheroe Community. Czy William naprawdę nie chce mieć już więcej dzieci z Kate?

 

Nietypowe wyznanie księcia Williama

Wizyta w Clitheroe Community przebiegała zgodnie z planem, kiedy w pewnym momencie księżna Kate zapolowała reporterom trzymając małą dziewczynę. Reporterzy wyraźnie zaaprobowali, iż księżna pięknie wygląda z niemowlęciem, jednakże William natychmiast zażartował „nie poddawajcie żonie nowych pomysłów!”.

Książę William i Kate - ile mają dzieci, jak maja na imię i w jakim są wieku?

W social mediach znalazło się także nagranie, na którym księżna Kate oddaje niemowlę w ręce rodziców, na co William znów zażartował w stronę swojej żony, aby nie zabierała małej do domu. Warto podkreślić, że książęca para posiada trójkę dzieci i są to: książę George (8), księżniczka Charlotte (6) i książę Luis (3).
William i Kate przyznawali w wielu wywiadach, że ich dzieci są wyjątkowo energiczne, dlatego w domu zawsze panuje głośna atmosfera, a dzieci jest pełni. Niemniej jednak fani rodziny królewskiej z pewnością chcieliby ujrzeć kolejnego potomka królewskiego rodu, od swojej ulubionej książęcej pary.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy