Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 26 styczeń 2022 17:34

Charlotte Casiraghi: Dom mody Chanel znów zaskakuje - księżna na koniu podczas pokazu mody

Charlotte Casiraghi na koniu - Chanel 2022 Charlotte Casiraghi na koniu - Chanel 2022 fot: youtube.com

Pokazy mody, to obecnie widowiska, które przyciągają uwagę swoim rozmachem, pięknymi kreacjami i wyjątkowymi pomysłami. Poszczególne domy mody ścigają się w organizacjach najbardziej widowiskowych pokazów, jednakże pomysł domu mody Chanel z pewnością zostanie w modowy świecie zapamiętany na długo.

 

Księżna Charlotte wjeżdża na wybieg konno, czyli niezwykły pokaz Chanel

Dom mody Chanel przyzwyczaił świat do pięknych i ponadczasowych kreacji, a także do wyszukanych sposobów na ich prezentację. Nie inaczej było także podczas tegorocznego pokazu Chanel haute couture na wiosnę-lato 2022, kiedy to księżna Charlotte Casiraghi wjechała na wybieg na koniu prezentując klasyczną i ponadczasową tweedową marynarkę, która była stylowo ozdobiona cekinami. Warto podkreślić, że pomysłodawczynią takiego występu na pokazie mody była sama Charlotte Casiraghi, czyli wnuczka księżnej Hanoweru Karoliny (Grace Kelly) oraz muza Karla Lagerfelda.

Księżna Charlotte Casiraghi zachwyciła publiczność

Wtorkowy pokaz zachwycił cały świat mody, ponieważ nietypowy i oryginalny pomysł Charlotte Casiraghi wprowadził całkowicie nowy poziom do pokazów mody. Księżna wyglądała tak majestatycznie i elegancko, że klipy wideo z pokazu Chanel stały się viralami na social mediach.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy