Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 31 styczeń 2022 20:08

Rihanna: Jest w ciąży! Czy jej ubiór sugeruje płeć dziecka?

Rihanna w ciąży Rihanna w ciąży fot: instagram.com

Świat show biznesu wprost uwielbia rodzicielstwo i newsy o tym, która gwiazda srebrnego ekranu lub ikona świata muzyki spodziewa się potomka. Rihanna znana jest na całym świecie ze względu na ogromną ilość hitów, które często tygodniami utrzymywał się na czołówkach list przebojów. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem cieszą się wieści o tym, że Rihanna jest w ciąży? Kto jest ojcem? Kiedy poród? Jaka jest płeć dziecka?

 

Zaokrąglony brzuszek Rihanny, czyli niepodważalny dowód ciąży wokalistki

Rihanna od wielu lat zwodzi paparazzi i wszystkich dziennikarzy show biznesowych tematem ciąży, ponieważ gwiazda wiele razy żartowała na temat swojego macierzyństwa. Z tego powodu rzekoma ciąża wokalistki cały czas była jedynie domysłem, zaś kolejne miesiące pokazywały, że Rihanna jednak nie spodziewa się dziecka.

ASAP Rocky ojcem dziecka Rihanny

Teraz, jednakże zdjęcia jednoznacznie świadczą o tym, że Rihanna faktycznie zostanie mamą! Trzeba przyznać, że ciąża jej służy, gdyż na zdjęciach wygląda wręcz kwitnąco. Ojcem dziecka jest jej partner raper ASAP Rocky, zaś po wielkości brzuszka widać, że jest to już zaawansowana ciąża. Poród wypadnie zatem gdzieś na wiosnę, zaś paparazzi z pewnością będą teraz wyjątkowo wyczuleni na to, gdzie aktualnie pojawi się wokalistka. Warto zauważyć, że różowe elementy stylizacji gwiazdy przez niektórych odbierane są jako wymowne zakomunikowanie, że para spodziewa się dziewczynki!

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy