Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 04 luty 2022 19:59

Eurowizja 2022: Polska ma duże szanse na wygraną - Krystian Ochman

Krystian Ochman - River - Eurowizja 2022 Krystian Ochman - River - Eurowizja 2022 fot: youtube.com

Dotychczas największe polskie sukcesy na arenie Eurowizji odnosiła młodzież, czego doskonałym przykładem mogą być Roksana Węgiel, Wiktoria Gabor czy Sara James z drugim miejsce w zeszłorocznym konkursie. Eurowizja dla dorosłych od lat jest dla naszej reprezentacji dość pechowa, jednakże w tym roku mamy szansę na pierwsze miejsce. Drogą po wygraną może kroczyć Krystian Ochman. Kim jest młody artysta i jakim przebojem będzie nas reprezentował?

 

Czy Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022?

Warto na wstępie podkreślić, że Krystian Ochman jest jednym z kandydatów na polskiego reprezentanta, ponieważ w szranki staje on z takimi artystami jak Daria czy Kuba Szmajkowski. Zwycięzca (lub zwyciężczyni) ma być wyłoniony podczas eliminacji, jednakże polskie i zagraniczne media już stwierdziły, że to właśnie Ochman ma największe szanse na wygraną nie tylko podczas eliminacji, ale także podczas całego konkursu Eurowizji 2022.

Krystian Ochman - zwycięzca 11 edycji programu „The Voice of Poland”

Dotychczas konkurs ten był dla polskiej reprezentacji dość pechowy, ponieważ jedynie Edyta Górniak zdołała przybliżyć się do 1 miejsca, zajmując 2 stopień na podium niemalże 30 lat temu. Faworytem publiczności i mediów jest w tym roku Krystian Ochman, czyli zwycięzca 11 edycji programu „The Voice of Poland”. W czwartek 27 stycznia miała miejsce premiera nowego utworu Ochmana, pod tytułem „The River”. Utwór w tydzień nabił ponad ćwierć miliona wyświetleń i znalazł się na 8 miejscu na karcie czasu w kategorii muzyka. Kawałek jest połączeniem popowych brzmień, z zabarwieniem operowo-klasycznym, dlatego przemawia do szerokiego grona.
Czy Krystian faktycznie podbije Eurowizję 2022? Tego dowiemy się już w maju, pod warunkiem, że zostanie on wytypowany do reprezentowania naszego kraju.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy