poniedziałek, 15 luty 2021 15:02

Radosna nowina Klaudii Halejcio

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Klaudia Halejcio w ciąży Klaudia Halejcio w ciąży fot:instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio to aktorka młodego pokolenia, która znana jest szerszemu gronu widzów z seriali „Pierwsza miłość” i „Hotel 52”. Zagrała także w kilku kinowych realizacjach np. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni 2” czy „Rezydencja”. Klaudia to aktorka obdarzona pięknym uśmiechem i wesołym usposobieniem, nic więc dziwnego, że jest bardzo lubiana przez widzów.

 

Partner Klaudii Helejcio

O partnerze Klaudii nie było wiadomo zbyt wiele. Szczególnie dlatego, że aktorka chroni swoje życie prywatne. Przez długi czas znaliśmy jedynie imię mężczyzny- Oskar!. Ostatnio Halejcio ujawniła trochę więcej. Podczas wywiadu z „Party” powiedziała To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe”.

Kolejny powód do radości

To, że Klaudia jest szczęśliwa, nie podlega dyskusji. Wydawać by się mogło, że nic lepszego stać się w jej życiu nie może... okazało się jednak, że Halejcio ma kolejną niespodziankę dla fanów. W Walentynki opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z USG. Okazuje się, że zakochani niebawem zostaną rodzicami. Oprócz zdjęć aktorka opublikowała wpis „Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością-czuję się niesamowicie! Aaaa.... będę Mamą!”
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć przyszłym rodzicom zdrowia :)

Zobacz także: Drugie dziecko u dziecka, oraz Magen Markle w ciąży

 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03
 • Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą
  Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą

  Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, są osobami medialnymi i znanymi niemalże na całym świecie. O ich życiu rozpisują się media, nic więc dziwnego, że możemy śledzić prawie każdy ich krok, poznać każdą wpadkę. Okazuje się jednak, że nawet tak rozpoznawalne rodziny posiadają swoje sekrety. Niewiele kto wie, że książę William i książę Harry mają przyrodnią siostrę. Jak do tego doszło?

  Written on środa, 24 luty 2021 17:43
 • Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji
  Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji

  W dniu 23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W tym dniu warto spojrzeć na swoich bliskich i osoby zmagające się z problemami psychicznymi, których z roku na rok przybywa. To także czas, który uświadamia nam, że powinniśmy pochylić się nad problemami innych i okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują.

  Written on środa, 24 luty 2021 11:07
 • Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu
  Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

  Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:19
 • Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film
  Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

  Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:20