wtorek, 16 luty 2021 13:46

Judyta Turan nie żyje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Judyta Turan nie żyje Judyta Turan nie żyje fot: facebook.com/judyturanactor

Judyta Turan była aktorką serialową, znaną głównie z popularnych pozycji telewizyjnych takich jak „M jak miłość”, „Klan”, Na wspólnej” czy „Barwy szczęścia”. Kobieta przegrała trudną walkę z rakiem. Wiele osób pogrążonych w żałobie i smutku. Aktorka umarła w wieku 37 lat.

 

Nierówna walka z nowotworem

Judyta Turan od długiego czasu zmagała się z nowotworem piersi. O chorobie pisała tak „To bardzo złośliwy nowotwór. Usłyszałam tę diagnozę ponad dwa lata temu. Dla wielu taka informacja oznacza koniec, kres, niemoc. Uważam, że jest zupełnie odwrotnie. Rak piersi HER 2+ był dla mnie nowym początkiem, filmowym szóstym życiem danym od losu, zbudowanym na akceptacji i rozwoju duchowym”.
W 2018 roku Judyta usuneła część węzłów chłonnych jednak pojawiły się niestety przerzuty na kości. Rok temu aktorka chciała podjąć leczenie w Niemczech, jednak koszt terapii była tak duży, iż musiała szukać wsparcia finansowego u znajomych i fanów.
Śmierć młodej kobiety wstrząsnęła zarówno jej dziećmi, rodziną, współpracownikami i fanami.

Film o zmaganiach z rakiem

Judyta Turan chciała podzielić się szerszej publiczności o swoich uczuciach, dlatego postanowiła opowiedzieć historię choroby, która zmieniła jej życie. Dwa miesiące przed śmiercią aktorki pojawił się film, który nosił tytuł „Szóste życie”. Aktorka w swoim dziele pokazała fragmenty rozmów z lekarzem, a także ujawniła, jak wygląda chemioterapia.

 

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03