Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 16 luty 2021 13:46

Judyta Turan nie żyje

Judyta Turan nie żyje Judyta Turan nie żyje fot: facebook.com/judyturanactor

Judyta Turan była aktorką serialową, znaną głównie z popularnych pozycji telewizyjnych takich jak „M jak miłość”, „Klan”, Na wspólnej” czy „Barwy szczęścia”. Kobieta przegrała trudną walkę z rakiem. Wiele osób pogrążonych w żałobie i smutku. Aktorka umarła w wieku 37 lat.

 

Nierówna walka z nowotworem

Judyta Turan od długiego czasu zmagała się z nowotworem piersi. O chorobie pisała tak „To bardzo złośliwy nowotwór. Usłyszałam tę diagnozę ponad dwa lata temu. Dla wielu taka informacja oznacza koniec, kres, niemoc. Uważam, że jest zupełnie odwrotnie. Rak piersi HER 2+ był dla mnie nowym początkiem, filmowym szóstym życiem danym od losu, zbudowanym na akceptacji i rozwoju duchowym”.
W 2018 roku Judyta usuneła część węzłów chłonnych jednak pojawiły się niestety przerzuty na kości. Rok temu aktorka chciała podjąć leczenie w Niemczech, jednak koszt terapii była tak duży, iż musiała szukać wsparcia finansowego u znajomych i fanów.
Śmierć młodej kobiety wstrząsnęła zarówno jej dziećmi, rodziną, współpracownikami i fanami.

Film o zmaganiach z rakiem

Judyta Turan chciała podzielić się szerszej publiczności o swoich uczuciach, dlatego postanowiła opowiedzieć historię choroby, która zmieniła jej życie. Dwa miesiące przed śmiercią aktorki pojawił się film, który nosił tytuł „Szóste życie”. Aktorka w swoim dziele pokazała fragmenty rozmów z lekarzem, a także ujawniła, jak wygląda chemioterapia.

 

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy