Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 25 marzec 2021 16:52

Peter Andre - nowa radość w rodzinie

Peter Andre wujkiem Peter Andre wujkiem fot: instagram.com/peterandre

Peter Andrea niedawno ujawnił, że został wujem. Jego brat Chris właśnie powitał na świecie swoją nowonarodzoną córeczkę. W rodzinie, mimo epidemii koronawirusa zagościło ogromne szczęście.

 

Peter Andrea - bratanica ma cudowne imię!

Peter Andrea ogłosił właśnie, że został wujkiem. Nie ukrywa z tego powodu radości i dumy. Jak twierdzi, jego brat Chris zawsze chciał zostać ojcem i właśnie mu się udało. Peter podkreśla także, że bardzo lubi narzeczoną brata-Jenne. Od razu widać jak mocna więź łączy braci. Córeczka Chrisa dostała na imię Crystalla. Okazuje się że 13-letnia córka Petera- Princess, ma drugie imię Crystalla. Braci, zatem połączyła miłość do tego samego imienia :) Nowourodzona dziewczynka nazywa się zatem Crystalla Faith Andrea, z czego imię Faith to hołd dla babci Jenny. Peter niestety nie mógł jeszcze odwiedzić brata i mu pogratulować „face to face”. Wszystko utrudnia epidemia koronawirusa, zatem wujek musi jeszcze poczekać i cieszyć się spotkaniami online.
Obecnie Peter Andrea, jak większość artystów nie ma wielu zajęć. Koronawirus wpłynął także na jego życie prywatne i zawodowe. Artysta spędza więcej czasu z rodziną: Juniorem i Princessą (dzieci z poprzedniego związku z Kate Prince) oraz 7-letnią Amelią i 4-letnim Theodorem. W domu najlepszym jego towarzyszem jest żona Emilia. Cała rodzina oczekuje cierpliwie czasu, gdy normalność zagości w świecie.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy