Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 25 marzec 2021 16:54

Polacy w produkcji z Hollywoodu!

John Burke Krasinski  w Hollywood John Burke Krasinski w Hollywood fot: instagram.com/krasinskijohnb

Niebawem będziemy mogli oglądać dwóch polskich aktorów w nowej części serialu „Jack Ryan”. Do tej pory zostały wyemitowane dwie części tego serialu. W kolejnej odsłonie na planie zagoszczą nasi rodacy...

 

Hit serialowy

„Jack Ryan” po edycji pierwszej i drugiej części okazał się prawdziwym hitem. Producenci postanowili kontynuować historię. Sam serial jest adaptacją książki Toma Clancy’ego. Opowiada o kryminalnym światku, w którym w walkę z przestępczością toczy analityk CIA. Główną rolę w serialu gra John Krasinski- aktor i scenarzysta polskiego pochodzenia.

Polacy na planie

Niedługo główny aktor nie będzie jedynym polskim akcentem na planie trzeciej części serialu. Do współpracy zaproszono także fenomenalnego Daniela Olbrychskiego. Informację o nowej kreacji aktora potwierdziła jego żona. Pod koniec lutego Krystyna Dembska-Olbrychska poinformowała, że jej mąż obecnie pracuje na planie filmowym w Budapeszcie. Powiedziała także, że praca tak blisko jej dla Daniela zbawieniem. Okazuje się, że aktor bardzo nie lubi latać przez ocean oraz siedzieć bezczynnie w domu. Dodatkowo podkreśliła fakt, że jej mąż bardzo docenia pracę z tak fantastycznymi aktorami.
Kolejnym polskim aktorem, który zagościł na planie, jest Adam Fidusiewicz. Po ukończeniu 18 lat temu pracy w serialu „Na wspólnej”, taki angaż jest bardzo interesujący. Dla aktora gra w amerykańskiej produkcji jest spełnieniem marzeń.
Obydwu aktorów zagrają tę samą postać. Dlaczego? Otóż Fidusiewicz wcieli się w bohatera w młodości, zaś Olbrychski w dojrzałym życiu. Brzmi to niezwykle ciekawie i intrygująco.
W nowej produkcji zobaczymy także taki gwiazdy jak . Wendella Pierce'a ("Prawo ulicy", "W garniturach"), Ninę Hoss ("Feniks", "Homeland"), Marianne Jean-Baptiste ("Broadchurch") i Abbie Cornish ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Jestem Bogiem").
Data premiery nie jest znana, ale prawdopodobnie będzie miała miejsce pod koniec 2021 roku.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy