Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 24 marzec 2021 18:29

Bobby Brown Jr.- wiadomo co było przyczyną jego śmierci! Opisujemy smutny los całej rodziny

Bobby Brown Jr. - śmierć Bobby Brown Jr. - śmierć Fot:Pixabay / CCO Public Domain

Wszyscy zdają sobie sprawę, jak tragiczne były dzieje znanej piosenkarki, obdarzona niesamowitym głosem - Whitney Houston. |życie nie szczędziło piosenkarki i zakończyło się w tragicznych okolicznościach. Mało kto jednak wie, że nie tylko ona tragicznie skończyła. Znając historię życia kobiety, jej męża i dzieci, można odnieść wrażenia, że ciążyła nad nimi klątwa.

 

Wszyscy umierają!

Kilka miesięcy temu, media obiegła informacja o śmierci przybranego syna Whitney Houston - Bobbiego Browna Jr, który był jednym z siedmiorga dzieci byłego męża piosenkarki. Bobby Brown był mężem artystki w latach 1992-2007 roku i duża część fanów Whitney właśnie jego obwinia o uzależnienie Houston. Fakt, faktem można stwierdzić, że nad rodziną krąży fatum, które po kolei uśmierca członków tej rodziny.
W roku 2012 świat obiega informacja o śmierci Whitney Houston. Piosenkarka w chwili śmierci miała zaledwie 48 lat. Została znaleziona w hotelowej wannie w Beverly Hills. Przyczyną zgonu było utonięcie i zatrucie narkotykami.

Bobby Brown i Whitney Houston malżeństwem

Bobby Brown i Whitney Houston - małżeństwo i dzieci - fot:youtube 


Trzy lata później umiera córka Houston i Bobbiego Browna. W tej sprawie dziwić może fakt, że dziewczyna także została znaleziona w wannie. Okazało się, że była pod znacznym wpływem narkotyków - wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, kokainę oraz środki uspokajające. Podtopienie spowodowało uszkodzenie mózgu - dziewczynka zmarła w hospicjum.
Bobby Brown Jr. zginął w listopadzie 2020 roku. Ciało zostało odnalezione w jego domu w Los Angeles. Przez cztery miesiące nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, aż do dziś...

Jak zginął Bobby Brown Jr.?

Chłopak w chwili śmierci miał 28 lat. Przez bardzo długie czas nie podawano wyników sekcji zwłok. Jednak redakcja portalu TMZ w końcu dotarła do wyników autopsji. Z badań wynika, że za śmierć mężczyzny także odpowiadają duże ilości zużytych substancji psychoaktywnych - kokainy, alkoholu i środków przeciwbólowych. Wiadomo, też, że wykluczono działanie osób trzecich oraz samobójstwo. Zgon został uznany za przypadkowy.

 

Zacznijmy jednak historię od początku, gdyż nie każdy zna powiązania rodzinne Bobbiego Browna Jr. i klątwę śmierci nad nią wiszącą

 

Whitney Houston - przyczyny śmierci

Patrząc na życie Whitney Houston, nie sposób stwierdzić, że nad jej rodziną ciąży jakieś „fatum”. Po pierwsze życie samej artystki nie należało do najłatwiejszych. Kobieta nie tylko padła ofiara przemocy psychicznej i fizycznej ze strony swego męża, ale także sama powoli doprowadzała się do destrukcji. Ogromne ilości narkotyków, leków i alkoholu zaprowadziły ja na samo dno. Światem wstrząsnęła informacja nie tyle o śmierci artystki, ile o jej okolicznościach. Znaleziono ją w hotelowej wannie już martwą. Za przyczynę śmierci uznano przypadkowe utonięcie, zaś wyniki badań wykazały, że Whitney była pod wpływem kokainy, leków przeciwlękowych i antyhistaminowych. Było to 11 lutego 2012 roku.

Przyczyny śmierci Whitney Houston

Whitney Houston -przyczyny śmierci piosenkarki - fot:youtube 

 

Ostatnio pojawiły się informację o sytuacji, która zaistniała dzień przed śmiercią piosenkarki. Mianowicie dnia 10 lutego 2012 roku Whitney uratowała przed śmiercią swoją córkę, która zasnęła w wannie i nieomal nie utonęła. Czy miało to wpływ na to co stało się dzień później? Nikt już tego się nie dowie. Wiadomo jednak, że Houston nie doczekała prawdziwej tragedii... śmierci swojej córki i adoptowanego syna. Dziwnym trafem każde z nich powtórzyło błędy swoich rodziców...


Śmierć Bobbi Kristina Brown

Córka Whitney Houston łatwego życia nie miała. Wychowywana w otoczeniu narkotyków, przemocy i ciągłych kłótni rodziców. Rozwód jej rodziców miał wpłynąć pozytywnie na jej dalsze życie. Niestety tak się nie stało. Dziewczyna już od nastolatki sprawiała problemy i nie szczędziła sobie alkoholu i narkotyków. Gdy dziewczyna miała 15 lat, w prasie pojawiać zaczęły się zdjęcia, na których pod wpływem narkotyków groziła matce i chciała podciąć sobie żyły. Została umieszczona w klinice psychiatrycznej. Mimo że jakiś czas było lepiej, to w końcu Krisy ponownie wpadła w wir uzależnienia. Whitney Houston, mimo iż sama była uzależniona, to próbowała namówić córkę na odwyk... niestety się nie udało.

Śmierć Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristina Brown - przyczyny śmierci  - fot:youtube 

W kolejnych latach pojawiało się coraz więcej skandali z udziałem Bobbi Kristina Brown. Pojawiały się informację o sex taśmach z jej udziałem. Potem kiedy kobieta miała 20 lat, ogłosiła, że wzięła ślub. Jej wybrankiem okazał się Bobbi Nick Gordon - chłopak, który został adoptowany przez Whitney Houston. Ślub nazwano kazirodztwem i szybko unieważniono.

Końcem dla kobiety okazał się moment, w którym otrzymała spadek po matce - około 115 mld dolarów. Pieniądze nie przyniosły jej szczęścia. Z biegiem lat Krisy wyglądała coraz gorzej - chuda, apatyczna... widać, że narkotyki ją wyniszczały. Trzy lata po śmierci swojej matki Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Była pod wpływem środków psychoaktywnych. Przez wiele miesięcy lekarze walczyli o jej życie, jednak doznała trwałego uszkodzenia mózgu. Ostatnie pół roku spędziła w hospicjum, gdzie zmarła w wieku zaledwie 22 lat.

Co ciekawe po śmierci córki, jej ojciec Bobby Brown (mąż Whitney Houston) oskarżył Nicka Gordona (byłego męża córki) o to, że za jego przyczyną obie kobiety zmarły. Nick był jego zdaniem dilerem i to on miała kontakt z obiema kobietami zaraz przed tragedią. Zadziwia też fakt, ze obie zginęły w podobny sposób. Nigdy nie było dane dowiedzieć się prawdy...oskarżany Nick Gordon także zmarł. W chwili śmierci miał 30 lat. Przyczyna... przedawkowanie heroiny!


Bobby Brown jr. nie żyje

Mąż Whitney Houston Bobby Brown, dzieci bardzo kochał, chociaż ojcem idealnym nigdy nie był. Niestety, jak miało się okazać, ojciec będzie musiał stawić czoło kolejnej śmierci, tym razem najmłodszego syna. Bobby Brown Junior był potomkiem Kim Ward i Bobby'ego Browna.

Bobbi Kristina Brown była zaledwie rok młodsza od swojego przyrodniego brata, jednak ich kontakty ograniczała Whitney Houston. Ponoć artystka wolała, żeby córka spotykała się z resztą przyrodniego rodzeństwa. Bobbiego Browna Jr. traktowała po macoszemu. Nie wiadomo, jakie były pobudki piosenkarki. Faktem jednak jest, że brat bardzo przeżył śmierć swojej siostry. Pasierb Whitney podobnie jak ojciec starał się robić karierę w branży muzycznej, jednak nigdy nie było o nim głośno. Dopiero po śmierci siostry, media zaczęły interesować się jego działalnością i życiem prywatnym. Bobbie Brown Junior nie chciał wykorzystać 5 minut sławy, które były przyczyną jego tragedii rodzinnej. Niedługo po pogrzebie siostry opublikował bardzo dosadny wpis w mediach społecznościowych -

"Ludzie tak naprawdę mają cię gdzieś. To się zmienia, gdy zaczynasz się liczyć. Nie kochają cię, chyba że zyskasz sławę albo umrzesz. Nie chcę takich obserwatorów. To, że mnie obserwujecie, nie wypełni pustki w moim sercu. Wszyscy przestaniecie mnie obserwować w chwili, w której przestaniecie się przejmować całą tą sprawą. To moje życie, moje prawdziwe życie, a to była moja siostra, a nie p***dolony trend”.

Bobby Brown Junior przyczyny śmierci

Bobby Brown Jr - przyczyny śmierci  - fot:youtube 

 

Bobbie Brown Junior, nie był osobą rozpoznawalną i popularną. Znany był jedynie z powodu swojej rodziny. Jego kariera nie rozwijała się jakoś spektakularnie. Dopiero w roku 2020 świat znów o nim usłyszał. Niestety z powodu jego tajemniczej śmierci. 28-letni Bobby Brown jr. został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Najpierw podejrzewano udział osób trzecich, jednak po 4 miesiącach okazało się, że mężczyzna zażył „śmiertelny koktajl” (alkohol, kokaina oraz środki przeciwbólowe). Partnerka zmarłego potwierdziła tą wersję i zeznała, że była świadkiem kiedy Bobby "wciągnął" połowę tabletki leku przeciwbólowego oraz trzy kreski kokainy.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

 • Sylwia Grzeszczak: Rozwód z Liberem?
  Sylwia Grzeszczak: Rozwód z Liberem?

  Sylwia Grzeszczak poinformowała o swoim niedawnym rozstaniu z Liberem. Para była ze sobą przez kilkanaście lat, razem doczekali się córeczki Bogny. Mimo to bardzo strzegli swojej prywatności, rzadko rozmawiali publicznie o swoim związku. Jakie były przyczyny rozstania i co dalej z muzycznym duetem, który małżonkowie niejednokrotnie razem tworzyli?

  Napisano czwartek, 21 wrzesień 2023 15:42
 • Bruna Biancardi: Ciężarna aktorka znowu zdradzona przez Neymara?
  Bruna Biancardi: Ciężarna aktorka znowu zdradzona przez Neymara?

  31 - letni piłkarz i aktorka Bruna Biancardi pozostają w związku od mniej więcej roku. Szybko stali się jedną z najbardziej popularnych par. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o ich związku, gdy Neymar przyznał, że zdradził swoją ciężarną partnerkę. Teraz do sieci trafiły filmiki z zabawy piłkarza w klubie w towarzystwie dwóch kobiet. Czy znowu doszło do zdrady?

  Napisano środa, 20 wrzesień 2023 14:14
 • Bijou Phillips: Aktorka rozwodzi się z Dannym Mastersonem!
  Bijou Phillips: Aktorka rozwodzi się z Dannym Mastersonem!

  Jak się okazuje to nie koniec kłopotów Danny’ego Mastersona. Po tym jak aktor został skazany na karę więzienia za dokonanie dwóch gwałtów, jego żona, z którą pobrał się w 2011 r., złożyła papiery rozwodowe. Para ma razem jedną córkę. Oświadczenie w tej sprawie wydał Peter Lauzon, prawnik Bijou Phillips. Podobno priorytetem żony Mastersona jest dobro ich dziecka. 

  Napisano środa, 20 wrzesień 2023 13:25
 • Russell Brand: Aktor został oskarżony o gwałt i napaść na tle seksualnym!
  Russell Brand: Aktor został oskarżony o gwałt i napaść na tle seksualnym!

  Znany aktor i komik Russell Brand został oskarżony o kilka przestępstw. Były mąż Katy Perry otrzymał zarzuty gwałtu, napaści na tle seksualnym i znęcania się psychicznego. Śledztwo przeciwko niemu prowadziło wspólnie "Sunday Times”, „The Times” i „Dispatches” Channel 4. Cztery kobiety wyznały, że Rusell dopuścił się wobec nich napaści seksualnych.

  Napisano poniedziałek, 18 wrzesień 2023 14:16
 • Adele: Piosenkarka wyszła ponownie za mąż?
  Adele: Piosenkarka wyszła ponownie za mąż?

  Adele jakiś czas temu rozstała się ze swoim mężem Simonem Koneckim, z którym ma synka Angelo. Od dwóch lat pozostaje w związku z agentem sportowym Richem Paulem. W wywiadach piosenkarka zawsze podkreśla swoją miłość wobec Paula i szczęście, które odczuwa będąc z nim. Teraz w mediach pojawiły się plotki o niedawnym ślubie pary.

  Napisano poniedziałek, 18 wrzesień 2023 11:15
 • Joanna Opozda: Była partnerka Antka Królikowskiego skarży się na brak alimentów!
  Joanna Opozda: Była partnerka Antka Królikowskiego skarży się na brak alimentów!

  Joanna Opozda, która jest w trakcie głośnego rozwodu z Antonim Królikowskim, zabrała głos w sprawie alimentów, jakie dostaje od ojca swojego syna. W relacji na Instagramie influencerka i aktorka wspomniała, że Królikowski uchyla się od płacenia pieniędzy na ich wspólnego syna. Według Opozdy Antek miał m. in. założyć konto za granicą i przelać tam wszystkie swoje środki.

  Napisano piątek, 15 wrzesień 2023 16:44
 • Liam Payne: Były członek One Direction trafił do szpitala!
  Liam Payne: Były członek One Direction trafił do szpitala!

  Amerykańskie media donoszą, że artysta Liam Payne, który należał wcześniej do zespołu One Direction, trafił do szpitala we Włoszech. Piosenkarz przebywał tam na wycieczce, gdy stan jego zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu., Jakiś czas temu Payne doznał infekcji nerek, przez którą zmuszony był przełożyć koncerty.

  Napisano czwartek, 14 wrzesień 2023 15:44
 • Märtha Louise: Norweska księżniczka poślubi szamana!
  Märtha Louise: Norweska księżniczka poślubi szamana!

  Niemały skandal wybuchł właśnie w Norwegii. Księżniczka Märtha Louise ogłosiła, że w sierpniu 2024 r. zamierza wyjść za mąż. Drugi ślub księżniczki odbędzie się w historycznym Hotelu Union w Geiranger. Jej wybrankiem jest Durek Verett, szaman i “uzdrowiciel” z Los Angeles. Fani norweskiej rodziny królewskiej są w szoku.

  Napisano środa, 13 wrzesień 2023 16:57
 • Dawid Podsiadło: Piosenkarz jest w związku z Marią Dębską?
  Dawid Podsiadło: Piosenkarz jest w związku z Marią Dębską?

  Dawid Podsiadło budzi ogromne emocje wśród fanów polskiej muzyki. Jego albumy sprzedają się w rekordowym tempie, podobnie jak bilety na koncerty. Jednak jego życie miłosne również często wzbudza ciekawość wśród jego fanów. Teraz głośno jest o jego romansie z aktorką Marią Dębską, a filmik dodany na Tik Toka tylko podkręca atmosferę.

  Napisano wtorek, 12 wrzesień 2023 14:38
 • Paulina Rzeźniczak: Żona piłkarza jest w ciąży!
  Paulina Rzeźniczak: Żona piłkarza jest w ciąży!

  Polski piłkarz Jakub Rzeźniczak i jego żona Paulina Rzeźniczak spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para zdradziła tę wiadomość na Instagramie publikując zdjęcie z USG. Influencerka i piłkarz wzięli ślub w USA w 2022 r. Dziennikarze Pudelka skontaktowali się z przyszłą mamą, która zdradziła kilka szczegółów na temat swojego stanu.

  Napisano poniedziałek, 11 wrzesień 2023 15:39
 • Alba Baptista: Ślub z Chrisem Evansem!
  Alba Baptista: Ślub z Chrisem Evansem!

  Amerykańskie media donoszą, że gwiazdor “Kapitana Ameryki” wziął ślub z aktorką Albą Baptistą w sobotę. Tajna i prywatna ceremonia odbyła się w Massachusetts. Para najprawdopodobniej spotyka się od dwóch lat, ale ani Evans, ani Baptista nie rozmawiają często publicznie o swoim związku, czy planach na wspólne życie.

  Napisano poniedziałek, 11 wrzesień 2023 15:12
 • Kourtney Kardashian: Celebrytka przeszłą pilną operację płodu!
  Kourtney Kardashian: Celebrytka przeszłą pilną operację płodu!

  Media obiegły niedawno zdjęcia ukazujące jedną ze słynnych sióstr Kardashian, Kourtney, która wychodziła z kliniki w Los Angeles ze swoim mężem, Travisem Bakerem. Baker i jego zespół Blink-182 w tamtym tygodniu nagle przerwali trasę koncertową, a perkusista popędził z powrotem do LA. Okazało się, że musiał on towarzyszyć swojej żonie podczas operacji.

  Napisano czwartek, 07 wrzesień 2023 13:05
 • Gabriela Cavallin: Była dziewczyna Antony'ego poinformowała o przemocy piłkarza!
  Gabriela Cavallin: Była dziewczyna Antony'ego poinformowała o przemocy piłkarza!

  Według najnowszych medialnych doniesień, Gabriela Cavallin, która pozostawała w związku ze sławnym piłkarzem Antonym, który grał jako napastnik w Manchester United, padała wielokrotnie ofiarą przemocy ze strony Brazylijczyka. Teraz do czasu rozwiązania tej sprawy Antony został usunięty z brazylijskiej reprezentacji.

  Napisano środa, 06 wrzesień 2023 14:17
 • Joe Jonas: Piosenkarz rozwodzi się z Sophie Turner!
  Joe Jonas: Piosenkarz rozwodzi się z Sophie Turner!

  Aktorka Sophie Turner i piosenkarz należący do zespołu Jonas Brothers byli małżeństwem przez ostatnie 4 lata. Teraz media donoszą, że Joe złożył pozew rozwodowy w sądzie Miami-Dade na Florydzie. Powodem rozwodu mają być różnice nie do pogodzenia. Para ma razem dwoje dzieci i nie udziela informacji o prawdziwych przyczynach rozstania.

  Napisano środa, 06 wrzesień 2023 13:07
 • Mathieu Kassovitz: Aktor jest w śpiączce po wypadku na motocyklu!
  Mathieu Kassovitz: Aktor jest w śpiączce po wypadku na motocyklu!

  Media donoszą, że francuski aktor Mathieu Kassovitz, znany z filmów „Amélie”, „The Bureau” i „La Haine”, został poważnie ranny. Kassovitz jechał na motocyklu na torze wyścigowym w Paryżu, gdy przydarzył mu się wypadek. Aktualnie przebywa w szpitalu. Ze względu na to jak poważne były jego obrażenia, lekarze musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej.

  Napisano poniedziałek, 04 wrzesień 2023 14:06
 • Celine Dion: Piosenkarka nadal walczy z chorobą!
  Celine Dion: Piosenkarka nadal walczy z chorobą!

  O zmaganiach słynnej piosenkarki z ciężką chorobą, autorki takich hitów jak m. in. “The heart will go on”, “I’m alive”, “That’s the way it is”,opowiedziała jej siostra. Claudette wspomniała w wywiadzie, że jej prawie 20 lat młodsza siostra choruje na zespół sztywnej osoby. Jest to rzadka choroba, która powoduje niekontrolowane skurcze mięśni.

  Napisano piątek, 01 wrzesień 2023 13:34
 • Filip Chajzer: Dziennikarz rezygnuje z "Dzień Dobry TVN"!
  Filip Chajzer: Dziennikarz rezygnuje z

  Poranny program TVN przechodzi ostatnio wiele zmian. Z programu odeszło ostatnio aż 5 osób, w tym Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme, a także Małgorzata Rozenek. Tym razem o swoim zakończeniu współpracy z popularnym programem śniadaniowym poinformował Filip Chazjer. Dziennikarz opowiedział o przyczynach swojej decyzji.

  Napisano czwartek, 31 sierpień 2023 12:11
 • Aleksandra Opozda: Siostra Joanny Opozdy spotyka się z Markiem Warmużem!
  Aleksandra Opozda: Siostra Joanny Opozdy spotyka się z Markiem Warmużem!

  Joanna Opozda, aktorka, znana głównie ze swojego głośnego rozwodu z Antkiem Królikowskim, który zdradził ją, gdy była jeszcze w ciąży, ma młodszą siostrę. 31 - letnia Aleksandra Opozda jest influencerką, która poprzednio była w związku z Krzy Krzysztofem, raperem i hypemanem popularnego Quebonafide. Na swoim instagramowym story, Warmuż wyznał miłość młodszej Opoździe.

  Napisano środa, 30 sierpień 2023 15:29
 • Anna Lewandowska: Trenerka ucięła plotki o romansie z trenerem bachaty!
  Anna Lewandowska: Trenerka ucięła plotki o romansie z trenerem bachaty!

  Od kiedy żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, Anna, która jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, pochwaliła się nową pasją czyli tańczeniem bachaty nie milkną negatywne komentarze internautów na jej temat. Ze względu na charakter bachaty, która wymaga od partnerów tańczenia blisko siebie i stałego dotyku, od jakiegoś czasu pojawiają się komentarze na temat domniemanej niewierności Lewandowskiej.

  Napisano wtorek, 29 sierpień 2023 14:01
 • Mitchel Musso: Aktor znany z "Hannah Montany" aresztowany!
  Mitchel Musso: Aktor znany z

  Mitchel Musso to 32 - letni aktor, który w przeszłości grał m. in. w serialu Disney Channel „Hannah Montana”. Musso został aresztowany w sobotę pod zarzutem spożywania alkoholu w miejscu publicznym, kradzieży oraz innych zarzutów. To nie pierwsza gwiazda Disneya, która w dorosłym życiu popada w poważne kłopoty.

  Napisano poniedziałek, 28 sierpień 2023 14:20
HOT NEWS - celebryci i gwiazdy