Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 24 marzec 2021 18:29

Bobby Brown Jr.- wiadomo co było przyczyną jego śmierci! Opisujemy smutny los całej rodziny

Bobby Brown Jr. - śmierć Bobby Brown Jr. - śmierć Fot:Pixabay / CCO Public Domain

Wszyscy zdają sobie sprawę, jak tragiczne były dzieje znanej piosenkarki, obdarzona niesamowitym głosem - Whitney Houston. |życie nie szczędziło piosenkarki i zakończyło się w tragicznych okolicznościach. Mało kto jednak wie, że nie tylko ona tragicznie skończyła. Znając historię życia kobiety, jej męża i dzieci, można odnieść wrażenia, że ciążyła nad nimi klątwa.

 

Wszyscy umierają!

Kilka miesięcy temu, media obiegła informacja o śmierci przybranego syna Whitney Houston - Bobbiego Browna Jr, który był jednym z siedmiorga dzieci byłego męża piosenkarki. Bobby Brown był mężem artystki w latach 1992-2007 roku i duża część fanów Whitney właśnie jego obwinia o uzależnienie Houston. Fakt, faktem można stwierdzić, że nad rodziną krąży fatum, które po kolei uśmierca członków tej rodziny.
W roku 2012 świat obiega informacja o śmierci Whitney Houston. Piosenkarka w chwili śmierci miała zaledwie 48 lat. Została znaleziona w hotelowej wannie w Beverly Hills. Przyczyną zgonu było utonięcie i zatrucie narkotykami.

Bobby Brown i Whitney Houston malżeństwem

Bobby Brown i Whitney Houston - małżeństwo i dzieci - fot:youtube 


Trzy lata później umiera córka Houston i Bobbiego Browna. W tej sprawie dziwić może fakt, że dziewczyna także została znaleziona w wannie. Okazało się, że była pod znacznym wpływem narkotyków - wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, kokainę oraz środki uspokajające. Podtopienie spowodowało uszkodzenie mózgu - dziewczynka zmarła w hospicjum.
Bobby Brown Jr. zginął w listopadzie 2020 roku. Ciało zostało odnalezione w jego domu w Los Angeles. Przez cztery miesiące nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, aż do dziś...

Jak zginął Bobby Brown Jr.?

Chłopak w chwili śmierci miał 28 lat. Przez bardzo długie czas nie podawano wyników sekcji zwłok. Jednak redakcja portalu TMZ w końcu dotarła do wyników autopsji. Z badań wynika, że za śmierć mężczyzny także odpowiadają duże ilości zużytych substancji psychoaktywnych - kokainy, alkoholu i środków przeciwbólowych. Wiadomo, też, że wykluczono działanie osób trzecich oraz samobójstwo. Zgon został uznany za przypadkowy.

 

Zacznijmy jednak historię od początku, gdyż nie każdy zna powiązania rodzinne Bobbiego Browna Jr. i klątwę śmierci nad nią wiszącą

 

Whitney Houston - przyczyny śmierci

Patrząc na życie Whitney Houston, nie sposób stwierdzić, że nad jej rodziną ciąży jakieś „fatum”. Po pierwsze życie samej artystki nie należało do najłatwiejszych. Kobieta nie tylko padła ofiara przemocy psychicznej i fizycznej ze strony swego męża, ale także sama powoli doprowadzała się do destrukcji. Ogromne ilości narkotyków, leków i alkoholu zaprowadziły ja na samo dno. Światem wstrząsnęła informacja nie tyle o śmierci artystki, ile o jej okolicznościach. Znaleziono ją w hotelowej wannie już martwą. Za przyczynę śmierci uznano przypadkowe utonięcie, zaś wyniki badań wykazały, że Whitney była pod wpływem kokainy, leków przeciwlękowych i antyhistaminowych. Było to 11 lutego 2012 roku.

Przyczyny śmierci Whitney Houston

Whitney Houston -przyczyny śmierci piosenkarki - fot:youtube 

 

Ostatnio pojawiły się informację o sytuacji, która zaistniała dzień przed śmiercią piosenkarki. Mianowicie dnia 10 lutego 2012 roku Whitney uratowała przed śmiercią swoją córkę, która zasnęła w wannie i nieomal nie utonęła. Czy miało to wpływ na to co stało się dzień później? Nikt już tego się nie dowie. Wiadomo jednak, że Houston nie doczekała prawdziwej tragedii... śmierci swojej córki i adoptowanego syna. Dziwnym trafem każde z nich powtórzyło błędy swoich rodziców...


Śmierć Bobbi Kristina Brown

Córka Whitney Houston łatwego życia nie miała. Wychowywana w otoczeniu narkotyków, przemocy i ciągłych kłótni rodziców. Rozwód jej rodziców miał wpłynąć pozytywnie na jej dalsze życie. Niestety tak się nie stało. Dziewczyna już od nastolatki sprawiała problemy i nie szczędziła sobie alkoholu i narkotyków. Gdy dziewczyna miała 15 lat, w prasie pojawiać zaczęły się zdjęcia, na których pod wpływem narkotyków groziła matce i chciała podciąć sobie żyły. Została umieszczona w klinice psychiatrycznej. Mimo że jakiś czas było lepiej, to w końcu Krisy ponownie wpadła w wir uzależnienia. Whitney Houston, mimo iż sama była uzależniona, to próbowała namówić córkę na odwyk... niestety się nie udało.

Śmierć Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristina Brown - przyczyny śmierci  - fot:youtube 

W kolejnych latach pojawiało się coraz więcej skandali z udziałem Bobbi Kristina Brown. Pojawiały się informację o sex taśmach z jej udziałem. Potem kiedy kobieta miała 20 lat, ogłosiła, że wzięła ślub. Jej wybrankiem okazał się Bobbi Nick Gordon - chłopak, który został adoptowany przez Whitney Houston. Ślub nazwano kazirodztwem i szybko unieważniono.

Końcem dla kobiety okazał się moment, w którym otrzymała spadek po matce - około 115 mld dolarów. Pieniądze nie przyniosły jej szczęścia. Z biegiem lat Krisy wyglądała coraz gorzej - chuda, apatyczna... widać, że narkotyki ją wyniszczały. Trzy lata po śmierci swojej matki Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Była pod wpływem środków psychoaktywnych. Przez wiele miesięcy lekarze walczyli o jej życie, jednak doznała trwałego uszkodzenia mózgu. Ostatnie pół roku spędziła w hospicjum, gdzie zmarła w wieku zaledwie 22 lat.

Co ciekawe po śmierci córki, jej ojciec Bobby Brown (mąż Whitney Houston) oskarżył Nicka Gordona (byłego męża córki) o to, że za jego przyczyną obie kobiety zmarły. Nick był jego zdaniem dilerem i to on miała kontakt z obiema kobietami zaraz przed tragedią. Zadziwia też fakt, ze obie zginęły w podobny sposób. Nigdy nie było dane dowiedzieć się prawdy...oskarżany Nick Gordon także zmarł. W chwili śmierci miał 30 lat. Przyczyna... przedawkowanie heroiny!


Bobby Brown jr. nie żyje

Mąż Whitney Houston Bobby Brown, dzieci bardzo kochał, chociaż ojcem idealnym nigdy nie był. Niestety, jak miało się okazać, ojciec będzie musiał stawić czoło kolejnej śmierci, tym razem najmłodszego syna. Bobby Brown Junior był potomkiem Kim Ward i Bobby'ego Browna.

Bobbi Kristina Brown była zaledwie rok młodsza od swojego przyrodniego brata, jednak ich kontakty ograniczała Whitney Houston. Ponoć artystka wolała, żeby córka spotykała się z resztą przyrodniego rodzeństwa. Bobbiego Browna Jr. traktowała po macoszemu. Nie wiadomo, jakie były pobudki piosenkarki. Faktem jednak jest, że brat bardzo przeżył śmierć swojej siostry. Pasierb Whitney podobnie jak ojciec starał się robić karierę w branży muzycznej, jednak nigdy nie było o nim głośno. Dopiero po śmierci siostry, media zaczęły interesować się jego działalnością i życiem prywatnym. Bobbie Brown Junior nie chciał wykorzystać 5 minut sławy, które były przyczyną jego tragedii rodzinnej. Niedługo po pogrzebie siostry opublikował bardzo dosadny wpis w mediach społecznościowych -

"Ludzie tak naprawdę mają cię gdzieś. To się zmienia, gdy zaczynasz się liczyć. Nie kochają cię, chyba że zyskasz sławę albo umrzesz. Nie chcę takich obserwatorów. To, że mnie obserwujecie, nie wypełni pustki w moim sercu. Wszyscy przestaniecie mnie obserwować w chwili, w której przestaniecie się przejmować całą tą sprawą. To moje życie, moje prawdziwe życie, a to była moja siostra, a nie p***dolony trend”.

Bobby Brown Junior przyczyny śmierci

Bobby Brown Jr - przyczyny śmierci  - fot:youtube 

 

Bobbie Brown Junior, nie był osobą rozpoznawalną i popularną. Znany był jedynie z powodu swojej rodziny. Jego kariera nie rozwijała się jakoś spektakularnie. Dopiero w roku 2020 świat znów o nim usłyszał. Niestety z powodu jego tajemniczej śmierci. 28-letni Bobby Brown jr. został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Najpierw podejrzewano udział osób trzecich, jednak po 4 miesiącach okazało się, że mężczyzna zażył „śmiertelny koktajl” (alkohol, kokaina oraz środki przeciwbólowe). Partnerka zmarłego potwierdziła tą wersję i zeznała, że była świadkiem kiedy Bobby "wciągnął" połowę tabletki leku przeciwbólowego oraz trzy kreski kokainy.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

 • Eurowizja 2022: Seksualna napaść na kobiety? Niepokojące doniesienia z Turynu
  Eurowizja 2022: Seksualna napaść na kobiety? Niepokojące doniesienia z Turynu

  Eurowizja cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale także i w pozostałych krajach Europy. Ten coroczny konkurs piosenki przyciąga przed telewizory miliony Europejczyków, którzy oglądają zmagania wokalne swoich przedstawicieli. Festiwal Eurowizji to ogromne widowisko, w którego przygotowanie zaangażowane są tysiące ludzi. Z tego też powodu co jakiś czas mają miejsce pewne skandale, raz na większą, innym razem na mniejszą skalę, jednakże w tym roku miało dojść do molestowania wolontariuszek przez tancerzy.

  Napisano sobota, 14 maj 2022 16:01
 • Marcin Hakiel: Czy Katarzyna Cichopek ma romans z Maciejem Kurzajewskim?
  Marcin Hakiel: Czy Katarzyna Cichopek ma romans z Maciejem Kurzajewskim?

  Katarzyna Cichopek jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek polskiego show biznesu. Gwiazda serialu „M jak Miłość” przykuwa ogromne zainteresowanie, ponieważ w ostatnim czasie rozstała się ze swoim mężem Marcinem Hakielem. Coraz częściej na portalach plotkarskich powielana jest plotka o rzekomym romansie aktorki, zaś oliwy do ognia dodał także sam Marcin Hakiel twierdząc, że Kasia zostawiła go dla innego mężczyzny.

  Napisano środa, 27 kwiecień 2022 18:12
 • David Matthews: Teść Pippy Middleton został oskarżony o gwałt na nastolatce!
  David Matthews: Teść Pippy Middleton został oskarżony o gwałt na nastolatce!

  Wygląda na to, że czarne chmury nad rodziną królewską nie chcą się rozwijać. Nie ucichła jeszcze głośna afera księcia Andrzeja, a już kolejny skandal jest na horyzoncie. Tym razem chodzi o rodzinę, że strony księżnej Kate, a konkretnie i teścia jej siostry.

  Napisano wtorek, 26 kwiecień 2022 18:29
 • Johnny Depp i Amber Heard: Na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje!
  Johnny Depp i Amber Heard: Na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje!

  Szokujące fakty o małżeństwie Johnnego i Amber Heard nadal wychodzą na światło dzienne. Byli małżonkowie zeznają obecnie przed sądem w Virginii, zaś cały świat show biznesu śledzi ten medialny proces z zapartym tchem. Podczas drugiego dnia składania zeznań, Depp opowiedział o samobójczych skłonnościach swojej byłej żony i szantażu, który na nim stosowała.

  Napisano czwartek, 21 kwiecień 2022 19:46
 • Harry i Meghan: Para nie odwiedzi rodziny królewskiej podczas podróży do Europy!
  Harry i Meghan: Para nie odwiedzi rodziny królewskiej podczas podróży do Europy!

  Mimo tego, że Harry i Meghan postanowili zakończyć swoje życie w Wielkiej Brytanii i rozpocząć budowanie swojej przyszłości w USA, to nadal pozostają oni pod silnym ostrzałem papaprazzich. Ukochany wnuk królowej Elżbiety II po blisko dwóch latach wraca do Europy, jednakże Meghan i Harry nie uwzględnili w planie podróży wizyty w Londynie i pałacu Buckingham. Dlaczego?

  Napisano środa, 13 kwiecień 2022 13:39
 • Jason Momoa: Czy aktor ma romans z Kate Beckinsale?
  Jason Momoa: Czy aktor ma romans z Kate Beckinsale?

  Nie tak dawno światowe media zajmujące się show biznesem obiegła wiadomość o rozstaniu Jasona Momoa z partnerką Lisą Bonet. Para była razem ponad 16 lat, dlatego wspólne oświadczenie na social mediach elektryzowało komentatorów życia gwiazd. Podczas Oscarowego afterparty dziennikarzom udało się wykonać bardzo frapujące zdjęcie Jasona ze znaną angielską aktorką.

  Napisano wtorek, 05 kwiecień 2022 18:13
 • Walka Zełenski-Putin: Antek Królikowski szokuje i jest zrównany z ziemią przez opinię publiczną - oznajmia, że ZNIKA
  Walka Zełenski-Putin: Antek Królikowski szokuje i jest zrównany z ziemią przez opinię publiczną - oznajmia, że ZNIKA

  Antek Królikowski jest znanym aktorem młodego pokolenia. Najczęściej na srebrnym ekranie można zobaczyć go w filmach reżyserii kontrowersyjnego Patryka Vegi, jednakże Antek pojawiał się także w wielu innych produkcjach. Warto dodać, że życie prywatne Antka Królikowskiego jest ostatnio szeroko komentowane w show biznesie, ze względu na rozpad małżeństwa z Joanną Opozdą.

  Napisano niedziela, 03 kwiecień 2022 20:11
 • Bruce Willis: Aktor przechodzi na emeryturę z powodu ciężkiej choroby
  Bruce Willis: Aktor przechodzi na emeryturę z powodu ciężkiej choroby

  Szklana pułapka, Niezniszczalni, Pulp Fiction, to tylko niektóre z kinowych hitów, w których wystąpił Bruce Willis. W ciągu ostatnich dwóch lat roku aktor zagrał w aż 13 produkcjach, jednakże były to wyłącznie budżetowe akcyjniaki, które sprawiły, że Willis został nawet nominowany do nagrody Złotej Maliny, czyli karykatury Oscarów. Wraz z oświadczeniem rodziny wszystko stało się jasne - Bruce Willis cierpi na poważną chorobę, przez którą zmuszony jest odejść na aktorską emeryturę.

  Napisano czwartek, 31 marzec 2022 19:09
 • Miley Cyrus: Samolot uderzony przez piorun! Konieczne było awaryjne lądowanie
  Miley Cyrus: Samolot uderzony przez piorun! Konieczne było awaryjne lądowanie

  Uderzenie samolotu przez piorun jest wbrew pozorom całkiem częstym zjawiskiem. Taka sytuacja może być jednak bardzo niebezpieczna, ze względu na ogromne wyładowanie elektryczne, mogące uszkodzić obwody instalacji elektrycznej na pokładzie samolotu. Miley Cyrus doświadczyła takiego zdarzenia, jednakże na szczęście wszystko skończyło się tylko awaryjnym lądowaniem.

  Napisano wtorek, 29 marzec 2022 19:16
 • Oskary: Will Smith policzkuje komika Chrisa Rocka podczas gali rozdania Oscarów
  Oskary: Will Smith policzkuje komika Chrisa Rocka podczas gali rozdania Oscarów

  Gala rozdania Oscarów, to coroczne święto światowej kinematografii, ponieważ nagrody te uchodzą w świecie filmów za jedno z najważniejszych wyróżnień. Transmisję z tej uroczystości oglądają miliony ludzi na całym świecie, dlatego wszystko, co dzieje się podczas gali, komentowane jest przez następne miesiące (szczególnie kreacje aktorek). Do nietypowego wydarzenie doszło na tegorocznej gali, kiedy to pierwszy raz w historii tej uroczystości pojawiła się na scenie przemoc.

  Napisano poniedziałek, 28 marzec 2022 13:14
 • Anna Czartoryska: Zobacz ciążowy brzuszek!
  Anna Czartoryska: Zobacz ciążowy brzuszek!

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest obecnie w czwartej ciąży. Potomkini arystokratycznego rodu chwali się na social mediach swoim ciążowym brzuszkiem, jednakże jej wpis jest pełen obaw. Związane są one oczywiście z obecną sytuacją na Ukrainie, gdzie panuje agresywny atak wojsk Federacji Rosyjskiej.

  Napisano poniedziałek, 14 marzec 2022 19:14
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Rozstanie po 17 latach!
  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Rozstanie po 17 latach!

  Nie da się ukryć, że wśród par celebrytów niezwykle dużą popularnością cieszą się Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem. Niestety ta para to już historia, ponieważ opublikowali oni wspólne oświadczenie, że podejmują właśnie decyzję o rozstaniu. Co spowodowało rozstanie tak dobrze zgranej pary i czy wiemy coś więcej o przyczynach konfliktu wewnątrz związku Kasi i Marcina?

  Napisano piątek, 11 marzec 2022 18:55
 • Grimes i Elon Musk: Nie zgadniesz, jak ma na imię drugie dziecko tej pary
  Grimes i Elon Musk: Nie zgadniesz, jak ma na imię drugie dziecko tej pary

  Jeszcze kilka miesięcy temu chodziły pogłoski o tym, że Elon Musk i piosenkarka Grimes są w separacji i prawdopodobnie nie będą już ze sobą, jednakże spekulacje te dość mocno ucina niezwykła wiadomość - Musk i Grimes oświadczyli właśnie, że są rodzicami kolejnego dziecka. Podobnie jak w przypadku pierwszego syna, imię potomka miliardera i ekscentrycznej piosenkarki może szokować.

  Napisano czwartek, 10 marzec 2022 18:20
 • Rodzina królewska: Czy Królowa Elżbieta źle przechodzi zakażenie Covid-19? Są pewne poszlaki
  Rodzina królewska: Czy Królowa Elżbieta źle przechodzi zakażenie Covid-19? Są pewne poszlaki

  Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o wykryciu wirusa SARS-COV-2 u królowej Elżbiety II. Ze względu na agresywny charakter wirusa, poddani oraz fani brytyjskiej rodziny królewskiej wstrzymali oddech. Królowa ma obecnie już 95 lat, dlatego istnieje poważne zagrożenie jej życia. Czy wiemy coś o tym, jak Królowa Elżbieta II znosi chorobę?

  Napisano środa, 23 luty 2022 19:17
 • Eurowizja 2022: Polska ma duże szanse na wygraną - Krystian Ochman
  Eurowizja 2022: Polska ma duże szanse na wygraną - Krystian Ochman

  Dotychczas największe polskie sukcesy na arenie Eurowizji odnosiła młodzież, czego doskonałym przykładem mogą być Roksana Węgiel, Wiktoria Gabor czy Sara James z drugim miejsce w zeszłorocznym konkursie. Eurowizja dla dorosłych od lat jest dla naszej reprezentacji dość pechowa, jednakże w tym roku mamy szansę na pierwsze miejsce. Drogą po wygraną może kroczyć Krystian Ochman. Kim jest młody artysta i jakim przebojem będzie nas reprezentował?

  Napisano piątek, 04 luty 2022 19:59
 • Rihanna: Jest w ciąży! Czy jej ubiór sugeruje płeć dziecka?
  Rihanna: Jest w ciąży! Czy jej ubiór sugeruje płeć dziecka?

  Świat show biznesu wprost uwielbia rodzicielstwo i newsy o tym, która gwiazda srebrnego ekranu lub ikona świata muzyki spodziewa się potomka. Rihanna znana jest na całym świecie ze względu na ogromną ilość hitów, które często tygodniami utrzymywał się na czołówkach list przebojów. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem cieszą się wieści o tym, że Rihanna jest w ciąży? Kto jest ojcem? Kiedy poród? Jaka jest płeć dziecka?

  Napisano poniedziałek, 31 styczeń 2022 20:08
 • Hollywood: Zobacz kto się postarzał, a kto odmłodniał. Sam sprawdź kalkulator wieku twarzy
  Hollywood: Zobacz kto się postarzał, a kto odmłodniał. Sam sprawdź kalkulator wieku twarzy

  Patrząc na otaczających nas celebrytów coraz więcej z nich wygląda lepiej. Od kultowych ponadczasowych piękności, takich jak Eva Green i Angelina Jolie, istnieje długa lista celebrytów, którym udaje się sprawić, że szczęki nam opadają, jak patrzymy na ich wygląd.

  Napisano piątek, 28 styczeń 2022 14:02
 • Charlotte Casiraghi: Dom mody Chanel znów zaskakuje - księżna na koniu podczas pokazu mody
  Charlotte Casiraghi: Dom mody Chanel znów zaskakuje - księżna na koniu podczas pokazu mody

  Pokazy mody, to obecnie widowiska, które przyciągają uwagę swoim rozmachem, pięknymi kreacjami i wyjątkowymi pomysłami. Poszczególne domy mody ścigają się w organizacjach najbardziej widowiskowych pokazów, jednakże pomysł domu mody Chanel z pewnością zostanie w modowy świecie zapamiętany na długo.

  Napisano środa, 26 styczeń 2022 17:34
 • Rodzina królewska: Książę William zażartował, że nie chce mieć więcej dzieci z Kate
  Rodzina królewska: Książę William zażartował, że nie chce mieć więcej dzieci z Kate

  Podczas publicznego spotkania księcia Williama i księżnej Kate, doszło do rozmowy, którą zarejestrowały kamery. Sytuacja ta miała miejsce w trakcie wizyty książęcej pary w angielskim szpitalu Clitheroe Community. Czy William naprawdę nie chce mieć już więcej dzieci z Kate?

  Napisano sobota, 22 styczeń 2022 12:35
 • Katy Perry: Najgorsze nawyki Orlando Bloom’a
  Katy Perry: Najgorsze nawyki Orlando Bloom’a

  Orlando Bloom i Katy Perry to jedna z najbardziej energetycznych i interesujących par w Hollywood. Ich życie śledzą setki paparazzi, ponieważ zarówno Kate jak i Orlando są powszechnie znanymi gwiazdami muzyki oraz kinematografii. Dlatego też świat show-biznesu stale głodny jest newsów o tej wyjątkowej i niezwykłej parze. Katy na łamach amerykańskiego telewizyjnego show wyznała ostatnio o bardzo nietypowym i szczególnie irytującym nawyku Orlando.

  Napisano wtorek, 18 styczeń 2022 15:27
HOT NEWS - celebryci i gwiazdy