Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 21 grudzień 2022 12:48

Julia Wieniawa: Tymoteusz Puchacz nową miłością celebrytki?

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz fot. Instagram

Wkrótce po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim znana piosenkarka i aktorka młodego pokolenia widywana jest z piłkarzem niemieckiego klubu Union Berlin. Czy to jej nowy partner?

 

Kim jest Tymoteusz Puchacz?

Urodzony w 1999 r. w Suchaczewie Puchacz jest młodym piłkarzem, który dotychczas grał m. in.  w Lechu Poznań, Zagłębiu Sosnowiec, GKS Katowice, Górniku Zabrze, a w 2021 r. podpisał czteroletni kontrakt z Union Berlin. Poza sportem tworzy muzykę rapową pod pseudonimem Puszka. Wydał singiel „Kante” we współpracy z wytwórnią SBM Label.

Związki Julii Wieniawy

 Dotychczas polska influencerka, businesswoman, tancerka, aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa rozkochała w sobie Antoniego Królikowskiego, który ostatnio znany jest głownie z kontrowersji jakie wzbudziło jego burzliwe rozstanie z Joanną Opozdą. Następnie weszła w krótki związek z Tomaszem Baronem, by w 2020 r. związać się na 2 lata z Nikodemem Rozbickim, z którym niedawno rozstała się w „przyjacielskich stosunkach”. Dotychczas ani Wieniawa, ani Puchacz nie skomentowali doniesień o nowym związku.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy