Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 31 grudzień 2022 13:39

Andrew Tate: Influencer zostanie w rumuńskim areszcie przez 30 dni

Andrew Tate w areszcie przez 30 dni Andrew Tate w areszcie przez 30 dni Instagram

Jak donosi rumuńska policja, kontrowersyjny amerykańsko - brytyjski influencer Andrew Tate, który niedawno stał się pośmiewiskiem internetu po tym jak wdał się w słowną potyczkę na twitterze z Gretą Thunberg został aresztowany w związku z podejrzeniami o handel ludźmi i gwałty.

 

Kim jest Andrew Tate?

Przed tym jak zasłynął w internecie swoimi mizoginistycznymi rewelacjami i wdawaniem się w dyskusje na twitterze Tate był kick boxerem. Na swoim koncie ma m.in. zdobycie tytułu mistrza ISKA i został mistrzem świata w dwóch kategoriach wiekowych. Po zakończeniu kariery sportowej zajął się prowadzeniem Hustler’s University - platformy, której użytkownicy po wykupieniu subskrypcji otrzymywali informacje o kryptowalutach i drop shipingu.

 

Jaka przyszłość czeka Andrew Tate’a?

Poza handlem ludźmi Tate’owi zarzuca się również kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą razem ze swoim bratem. Jego prawnik informuje, że zostało złożone odwołanie w związku z zastosowaniem środku przymusu w postaci aresztu. Póki co, śledztwo trwa i szczegóły nie są ujawniane.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy