Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 03 styczeń 2023 17:39

Jeremy Renner: aktor w stanie krytycznym po wypadku!

Jeremy Renner: aktor w stanie krytycznym Jeremy Renner: aktor w stanie krytycznym Instagram

Jeremy Renner, aktor znany m. in. z Avengersów znalazł się w szpitalu po tym jak doszło do poważnego wypadku podczas odśnieżania. Stan aktora określany jest przez lekarzy jako krytyczny, nie wiadomo na razie czy Renner będzie w stanie wrócić na plan filmowy.

Kim jest Jeremy Renner?

Renner to amerykański aktor i muzyk, który w przeszłości był dwukrotnie nominowany do oskara. Największą sławę przyniósł mu udział w produkcjach z uniwersum Marvela takich jak “Hawkeye”, “Thor”, “Kapitan Ameryka”.  Nominację do oskara otrzymał za swoją rolę drugoplanową w filmie “Miasto złodziei” w 2010 r.

 

Jeremy Renner ranny - jak doszło do wypadku?

Jak informują lokalne media, aktor jest właścicielem domu w północnej Nevadzie, w hrabstwie Washoe. Pod koniec grudnia 2022 r. doszło tam do bardzo obfitych opadów śniegu, a wiele gospodarstw domowych zostało pozbawionych dostępu do energii elektycznej. Rzecznik Rennera poinformował, że aktor uległ wypadkowi podczas odśnieżania, a następnie został przetransportowany do szpitala przez helikopter. Jego stan jest aktualnie krytyczny, ale stabilny.

source}
<iframe width="1000" height="800" src="https://www.youtube.com/embed/6ZfuNTqbHE8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
{/source}

Artykuły powiązane

 • Wincentów: Śmiertelny wypadek na torach Wincentów: Śmiertelny wypadek na torach

  W miejscowości Wincentów w woj. lubelskim w sobotę około 12:00 40 letni mężczyzna wjechał samochodem pod nadjeżdżającą lokomotywę. Nie przeżył zderzenia. Na ten moment nie wiadomo jak do tego doszło.

 • Gdańsk: Wypadek promu, na pokładzie 150 osób! Gdańsk: Wypadek promu, na pokładzie 150 osób!

  Prom Wawel płynący ze Szwecji uległ wypadkowi. Prawdopodobną przyczyną był silny wiatr, który zepchnął prom na nadbrzeże. W wyniku tego poszycie kadłuba uległo zniszczeniu.

 • Browary: Katastrofa lotnicza w Ukrainie, zginęło 18 osób! Browary: Katastrofa lotnicza w Ukrainie, zginęło 18 osób!

  18.01.2023 r. rano doszło do wypadku z udziałem śmigłowca pod Kijowem, w miejscowości Browary. Co najmniej 18 osób zginęło, a 29 zostało rannych. Wśród ofiar m.in. Denis Monastyrski - szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 • Berlin: Samochód na polskich tablicach wjechał w Bramę Brandenburską Berlin: Samochód na polskich tablicach wjechał w Bramę Brandenburską

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło ubiegłej nocy w najbardziej charakterystycznym dla Berlina miejscu, czyli przy Bramie Brandenburskiej. W niedzielę około godziny 23:30 czarny rozpędzony mercedes jadąc z dużą prędkością od strony ulicy Unter den Linden, uderzył w jeden z filarów Bramy Brandenburskiej. Siła uderzenia była tak duża, że samochód utknął pomiędzy dwoma kolumnami i po chwili stanął w płomieniach. Niestety nie udało się uratować kierowcy, mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych.

 • Droga ekspresowa S74: Karambol 40 samochodów, 8 osób rannych! Droga ekspresowa S74: Karambol 40 samochodów, 8 osób rannych!

  Do zdarzenia doszło w poniedziałek  ok. 6 rano w województwie świętokrzyskim na drodze ekspresowej nr 74między Cedzyną a Kielcami. Droga pozostaje nieprzejezdna, na miejscu karambolu pracują służby.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy