Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 16 wrzesień 2021 18:59

Hawkeye: Piotr Adamczyk zagrał w serialu Marvela

Piotr Adamczyk w serialu Marvela Piotr Adamczyk w serialu Marvela fot: instagram.com

Piotr Adamczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Wszyscy znają go z wielu kinowych produkcji takich jak „Lejdis”, „Och Karol” czy „Karol. Człowiek, który został papieżem”. Teraz Adamczyk miał szansę pokazać się widzom na innych częściach globu.


Gratulacje dla Piotra Adamczyka ze epizod w serialu Marvela

Adamczyk, mimo że na swoim koncie posiada rolę w wielu polskich serialach i filmach, to do pełni szczęścia brakowało mu jednego- roli w zagranicznej produkcji. Okazało się, że aktor zagrał w znanym i lubianym hicie "Hawkeye". Adamczyk pojawił się w serialu opowiadającym historię jednego z popularnych bohaterów komiksowego uniwersum Marvela. Nie krył swojej dumy z tego zdarzenia i podzielił się tym wydarzeniem z fanami, za pomocą mediów społecznościowych. Od razu posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale także od przyjaciół. Najbardziej dumna okazała się być żona aktora Katarzyna Szymczak, która zamieściła wpis „Prawdziwy ogień kochanie. Mega, mega dumna! Idziesz jak burza”. Jego ukochana wie, co to znaczy, ponieważ ona sama ma będzie niedługo współpracować z takimi gwiazdami jak Brad Pitt i Margot Robbie.

Zobacz trailer o znajdź tam Piotra Adamczyka

Adamczyk zagra czarny charakter w serialu Hawkeye

Serial Marvela to odcinkowa opowieść poświęcona osobie jednego z członków grupy Avengeres. Adamczyk ma wcielić się w rolę złego bohatera o imieniu Thomas, który stanie w szranki z herosem. Polski aktor na planie będzie współpracować z takimi gwiazdami jak Jeremy Renner, a także Hailee Steinfield. Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekają na premierę serialu. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i trzymać kciuki za nowe rolę w filmowym świecie Hollywood.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy