Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 21 kwiecień 2021 16:48

Anna Lynne McCord ujawnia prawdę o swojej dwubiegunowej chorobie

Anna Lynne McCord o chorobie Anna Lynne McCord o chorobie fot: instagram.com/theannalynnemccord

Anna Lynne McCord to aktorka, którą większość osób może kojarzyć z serialem „90210” gdzie wcieliła się w rolę Naomi Clark. Gwiazda występowała także w takich produkcjach jak „Chirurgiczna precyzja”, „Dzień żywych trupów” czy „Transporter 2”. Kobieta od jakiegoś czasu odkrywa po trochę informację na temat swojego stanu psychicznego, jednak dopiero teraz postanowiła wyjawić prawdę.

 

Na co cierpi Anna Lynne?

Ostatnio na YouTubie została opublikowana szczera rozmowa aktorki z dr. Danielem Amenem. Podczas tego spotkania Anna Lynne po raz pierwszy postanowiła ujawnić jaka choroba ją dręczy. Okazało się, że cierpi ona na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości, co oznacza, że występują u niej co najmniej dwie osobowości. Kobieta już od wielu lat zdaje sobie z tego sprawę i twierdziAbsolutnie nie interesuje mnie wstyd. Nie ma niczego w mojej podróży, czego mogłabym się wstydzić i gdzie mogłabym zaprosić to uczucie”. Aktorka pamięta, że już w wieku 13 lat nawiązywała kontakt i czuła obecność drugiej osobowości, jednak dopiero w 2012 roku zdała sobie sprawę z wagi choroby. Pamięta, że niegdyś swoje drugie „ja” nazywała„małą Anną”. Podkreśla, że jej druga osobowość nie jest tak dobra - „Była ona anarchistką z piekła rodem, która dźgnie cię szpikulcem i to ci się spodoba. Była paskudnym małym stworzeniem, ale mam dla niej wiele wdzięczności, ponieważ wyciągnęła mnie z piekła, w którym się znajdowałam”. O jakim piekle mowa?

Anna Lynne McCord: Piekielne dzieciństwo gwiazdy

Zaburzenia tego typu często powstają wskutek dramatycznych zdarzeń, których w życiu aktorki nie brakowało. Anna Lynne zdradza, że była w dzieciństwie molestowana. Jej świadomość tak mocno wyparła ten fakt, że dopiero ułamki tych wspomnień zaczęły odżywać w 2018 roku na leczeniu stresu pourazowego. Dodatkową traumą stanowił dla kobiety gwałt dokonany przez przyjaciela, gdy gwiazda miała 18 lat.

 

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy