piątek, 05 luty 2021 16:41

Turzany: Dwóch chłopców nie żyje

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Zabójstwo chłopców w Turzynach Zabójstwo chłopców w Turzynach

Tragedia w Turzanach w województwie kujawsko-pomorskim. W piątek o godzinie 9.30 policjanci otrzymali zgłoszenie. Podczas interwencji dokonali oni dramatycznego odkrycia. W jednym z mieszkań w wyżej wspomnianych Turzanach znaleziono zwłoki dwójki małych chłopców.

Chłopcy mieli trzy oraz pięć lat. Oględziny prawdopodobnie wskazują na działanie osób trzecich, które przyczyniło się do śmierci dzieci. Zgon został potwierdzony przez przybyłego na miejsce zdarzenia lekarza. Prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną śmierci były zadane chłopcom rany kłute.

Matka i chłopcy mieli rany kłute

Śledztwem zajmuje się już Inowrocławska prokuratura, która wraz z policją i biegłymi medycyny sądowej prowadzi nadal oględziny w miejscu zdarzenia. Na miejscu odnaleziono także ciało kobiety, matki dzieci, która także na swoim ciele posiadała rany kłute. Została ona przetransportowana do szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo w jakim jest stanie.
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że ojciec dzieci przebywał poza domem w chwili tragedi. 
Co się stało w piątkowe przedpołudnie? Nadal nie wiadomo dokładnie. Czekamy na wyniki pracy policji i prokuratury, która ma ustalić przebieg zdarzeń. Chłopców mogła zabić jednak ich własna matka...37-letnia kobieta, miała korzystać z pomocy psychiatry.

Zobacz także: Śmiertelny skok z okna w Staszowie

 • Polskie góry: Wybudzone niedźwiedzie na Babiej Górze i w Bieszczadach
  Polskie góry: Wybudzone niedźwiedzie na Babiej Górze i w Bieszczadach

  Babiogórski Park Narodowy na swoim profilu na facebooku wstawił zdjęcie śladów niedźwiedzia, które zostały uchwycone przez turystę na Babiej Górze. Jest to bezsprzecznie znak tego, że wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Zwierzę prawdopodobnie szukało pożywienia.

  Written on środa, 24 luty 2021 16:42
 • Varso Tower: Rekord jest nasz! Film
  Varso Tower: Rekord jest nasz! Film

  Mieszkańcy Warszawy oraz obywatele Polski mogą być dumni. Nowo powstający budynek, który mieści się w stolicy, swoją wysokością pobił Pałac Kultury i Nauki. Dodatkowo okazuje się, że Varso Tower będzie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.

  Written on środa, 24 luty 2021 10:07
 • Łódź: Tylko pouczenie za potrącenie na pasach? Zobacz film
  Łódź: Tylko pouczenie za potrącenie na pasach? Zobacz film

  W sobotę policjant potrącił 69-letniego mężczyznę na przejściu dla pieszych w Łodzi. Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol, który za złamanie wielu przepisów i potrącenie pieszego zastosował jedynie naganę. Czy policja jest poza prawem? Zdecydowanie zwyczajny „śmiertelnik” nie mógłby liczyć na taką pobłażliwość.

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 17:52
 • Gorzów Wielkopolski: Policjantka zatrzymana za narkotyki
  Gorzów Wielkopolski: Policjantka zatrzymana za narkotyki

  Dzisiejszymi mediami wstrząsnęła informacja o policjantce związanej z przemytem stu kilogramów narkotyków. Obecnie całą sprawę bada Biuro Spraw Wewnętrznych.

  Written on piątek, 19 luty 2021 18:25
 • Sąd Okręgowy w Krakowie przeszukiwany w sprawie gangu kiboli
  Sąd Okręgowy w Krakowie przeszukiwany w sprawie gangu kiboli

  Dziś miały miejsce dokładne przeszukiwania w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji uczestniczyli w tej akcji. To Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej zlecił im to zadanie. Prowadzi ona śledztwo w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkami są tak zwani kibole jednej z popularnych krakowskich drużyn piłki nożnej.

  Written on czwartek, 18 luty 2021 18:31