poniedziałek, 29 marzec 2021 21:06

Kozłów: Pijany mężczyzna pobił metalową pałką dwóch chłopców. Jeden nie żyje.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Zabójstwo w Kozłowie Zabójstwo w Kozłowie Fot:Pixabay / CCO Public Domain

W sobotę w gminie Kozłów w powiecie miechowskim pijany mężczyzna zaatakował metalową pałką dwóch nastolatków. Jeden z zaatakowanych chłopców zmarł.

 

Pijany 42-letni mężczyzna zaatakował syna i jego kolegę

W sobotę wieczorem, w jednym z domów w gminie Kozłów przebywał 13-latek oraz jego 10-letni kolega z sąsiedztwa. W pewnej chwili do drzwi zapukał ojciec 13-latka.Został wpuszczony do mieszkania przez syna, po czym zaatakował chłopców metalową pałką. Pierwszy cios wymierzył w 13-latka. Następnie zaatakował 10-letniego chłopca. Wiadomo, że mężczyźni rozstał się z matką nastolatka. Oczywiste jest także, że nastolatek bez żadnych podejrzeń wpuścił do domu swojego ojca-oprawcę. Zaniepokojeni sąsiedzi zawiadomili policję oraz zadzwonili do matek chłopców. Matka 13-latka, oraz była partnerka sprawcy szybko przybyła na miejsce zdarzenia. Ona także została zaatakowana przez ex-partnera. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak został zatrzymany przez dzielnicowego. W chwili zatrzymania próbował samo okaleczyć się nożem. Policjanci obezwładnili go i udzielili pierwszej pomocy

Jeden z chłopców nie żyje

W chwili zatrzymania mężczyzny trwała walka o życie pobitych chłopców. Niestety ratownicy mimo usilnych prób ratowania życia, musieli stwierdzić zgon chłopca. Starszy z poszkodowanych- 13-letni syn sprawcy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Krakowie. Wiadomo, że jego stan był ciężki. Do szpitala przetransportowano także matkę nastolatka. Sprawca pobicie a chwili zatrzymania był pijany i trafił do izby wytrzeźwień. W niedzielę zaplanowano jego przesłuchanie. Policja nadal bada przyczyny zdarzenia.