Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 15 listopad 2021 15:24

Sophia Urista: Podczas koncertu Brass Against nasikała w twarz jednemu z fanów - skandaliczne zachowanie wokalistki

Sophia Urista nasikała na twarz fana Sophia Urista nasikała na twarz fana fot: instagram.com

Koncerty muzyczne to bardzo specyficzne wydarzenia artystyczne, podczas których najlepiej możemy zaobserwować zjawisko psychologii tłumu. To właśnie dlatego podczas takich wydarzeń dochodzi często do skrajnych zachowań, które później szokują opinię publiczną. Do jednego z tego typu zdarzeń doszło ostatnio podczas koncertu zespołu Brass Against.

 

Koncert Brass Against - zachowanie, które komentuje cały świat, czyli uryna na scenie

Na koncertowej scenie w ciągu ostatnich dekad działo się już wiele ekscentrycznych i szokujących wydarzeń, jak roztrzaskiwanie gitar, palenie instrumentów (lub krzyży, jak w przypadku Marilyna Mansona), jednakże poniżające zachowanie jakiego dopuściła się wokalistka zespołu Brass Against z pewnością przylgnie do zespołu na długie lata, jeśli nie na zawsze. Zobacz poniżej jak Manson spalił Biblię.

 

Sophia Urista przeszła samą siebie - zobacz video

Warto podkreślić, że zespół jest już dość mocno znany na scenie muzycznej, ponieważ grywał koncerty z takimi gwiazdami jak Tool, Ben Harper czy Lenny Kravitz. Podczas jednego z ostatnich koncertów wokalistka Sophia Urista zaprosiła na scenę jednego z fanów, co jest niezwykle częstym zachowaniem podczas tak dużych wydarzeń muzycznych. Jednakże po chwili okazało się, że performance ten przejdzie do historii, ponieważ wokalistka zdjęła spodnie oraz majtki i zaczęła oddawać mocz wprost na twarz leżącego pod nią fana. Następnie Sophia wulgarnie przegoniła go ze sceny pokazowo kopiąc go w nogi.

Brass Against o zachowaniu wokalistki

Incydent szybko rozniósł się po social mediach, a także trafił do main staremu. Komentujący są zniesmaczeni skandalicznym zachowaniem wokalistki, zaś sam zespół Brass Against wydał oficjalne oświadczenie, że wokalistkę po prostu poniosły emocje i więcej tego typu wydarzenia nie będą miały miejsca. Internauci żartobliwie zaczęli komentować, iż wokalistka powinna zmienić imię na Sophia Uryna.

Kilka informacji o Sophi:

 • W którym roku urodziła się Sophia Urista?
  Sophia Urista urodziła się 1 listopada w 1985 roku
 • Gdzie urodziła się Sophia Urista?
  Sophia Urista urodziła się w Detroit, Michigan w USA
 • W jakim wieku jest Sophia Urista? Sophia Urista wiek
  Sophia Urista ma 35 lat
 • Jakie wykształcenia ma Sophia urista. Wykształcenia Sophia Urista
  Sophia Urista skończyła Uniwersytet w Michigan
 • Kto jest partnerem Sophi? Sophia Urista partner
  Partnerem Sophi Uristy jest Jess King
 • Czym zajmuje się Jess King?
  Jess King jest instruktorem fitnesu, trenerem, profesjonalną tancerką i influencerką

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy