Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 08 czerwiec 2022 19:37

Norwegia: Księżniczka Marta Louise ma nowego narzeczonego - to czarnoskóry szaman z Los Angeles!

Marta Louise i Durek Verrett Marta Louise i Durek Verrett fot: instagram.com

Kiedy mówimy o księżniczkach i dworze królewskim, najczęściej automatycznie myślimy o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Nie jest to jednak jedyna rodzina królewska w Europie, dlatego coraz głośniej zaczyna być o norweskich Royalsach. Księżniczka Marta cieszy się ostatnio zdecydowanie wzrastającym zainteresowaniem mediów, szczególnie teraz, gdy ujawniła, że ma nowego narzeczonego. Jest nim czarnoskóry szaman z Los Angeles!

 

Marta Louise najpierw rozwiodła się z pisarzem Ari Behnem

Norweska księżniczka Marta Louise jest osobą medialną, jednakże swoją sławą jeszcze do niedawna nie dorównywała brytyjskim monarchom. O Marcie głośno zrobiło się w roku 2016, kiedy to ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem Ari Behnem, norweskim pisarzem i dramaturgiem. Co ciekawe, rozwód tej książęcej pary był pierwszym w historii norweskiej monarchii. Niestety zapisał się także w historii w tragicznych okolicznościach, ponieważ dwa lata po procesie, były mąż księżniczki Marty popełnił samobójstwo.

Szaman z Los Angeles i norweska księżniczka - para jak z baśni?

Marta, jednakże jeszcze w tym samym roku związała się z amerykańskim, czarnoskórym szamanem. Wybrankiem księżniczki jest Durek Verrett, amerykański biznesmen i samozwańczy szaman, który ponoć posiada zdolność kontaktu ze zmarłymi i uzdrawiania. Co więcej, Marta ogłosiła niedawno, że jest teraz narzeczoną szamana i planują ślub. Król Norwegii Harald V oraz Królowa Sonja wyrazili aprobatę dla nowego związku ich córki, jednakże początkowo nie obyło się bez kontrowersji, szczególnie w norweskich mediach.


Durekowi zarzucane było to, że próbuje promować swoje usługi na popularności księżniczki Marty. Co ciekawe, jedną z wyznawczyń szamana jest popularna aktorka Gwyneth Paltrow. Czy szaman faktycznie wejdzie na norweski dwór? Czas pokaże!

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy