Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 02 czerwiec 2022 11:24

Johnny Depp i Amber Heard: Znamy wyrok procesu dekady! Była para usłyszała decyzję sędziów

Johnny Depp wygrywa proces z Amber Heard Johnny Depp wygrywa proces z Amber Heard fot: instagram.com

Nie da się ukryć, że proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard może z powodzeniem uznawany być procesem dekady. Cały świat z wypiekami na twarzy śledził kolejne zeznania pary rozwiedzionych aktorów, zaś osobiste i pikantne szczegóły z życia gwiazd kina obiegały cały show biznesowy świat, lotem błyskawicy. W tym momencie, jednakże skończył się pewien duży etap, ponieważ znamy już postanowienie sądu w Wirginii.

 

Amber Heard winną zniesławienia Johnnego - musi zapłacić aktorowi ogromne odszkodowanie

Proces cywilny o zniesławienie trwał dokładnie 6 tygodni i był jednym z najchętniej oglądanych i śledzonych procesów w historii showbiznesu. Warto podkreślić, że poszczególne nagrania świadków, jak i Johnnego oraz Amber krążyły po całym internecie - zarówno na YouTube, jak i mediach społecznościowych. Same zeznania Amber Heard stały się na Tik Toku wręcz memem, zaś powiedzenie „my dog stepped on a bee” pozostanie w sieci z pewnością jeszcze długie miesiące.

Niemniej jednak poznaliśmy już werdykt sądu w Wirginii, który mówi, że Amber Heard jest winną zniesławienia swojego eksmałżonka i będzie musiała zapłacić mu aż 15 milionów dolarów odszkodowania. Warto podkreślić, że ława przysięgłych w 7-osobowym składzie podjęła decyzje zarówno z powództwa Deppa, a także z kontr pozwu Amber Heard.

Wszystko zaczęło się od pozwu o zniesławienie Deepa przez Amber Heard na łamach gazety „Washington Post”

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od pozwu o zniesławienie na łamach gazety „Washington Post” w 2018 roku, kiedy to Amber Heard w felietonie napisała o tym, że jest ofiarą przemocy domowej. Depp wówczas wytoczył jej pozew o zniesławienie, zaś jego obrońcy domagali się 50 milionów dolarów odszkodowania. W ramach odpowiedzi Amber Heard wystosowała kontr pozew na odszkodowanie w kwocie 100 milionów dolarów, za nazwanie jej przez obrońców Deppa, mianem oszustki.

Medialna, sądowa batalia między Deppem a Heard dobiegła końca, jednakże temat ten z pewnością jeszcze długo będzie na tapecie show biznesu.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy