Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 02 kwiecień 2021 19:02

Natalia Szroeder oskarżona o plagiat

Natalia Szroeder instagram Natalia Szroeder instagram fot: instagram.com/natalia_szroeder

W poprzednim tygodniu młoda artystka, Natalia Szroeder wydała swoją najnowszą piosenkę “Połóż się tu”. Spotkała się ona ze skrajnymi opiniami, ale fani piosenkarki nie byli zawiedzeni. Niemniej jednak pojawiły się ciężkie oskarżenia wobec Szroeder. Mianowicie zespół Unicat zarzuca jej plagiat ich teledysku.

 

Teledysk zrobiony jest w szklano białej estetyce

Motywem teledysku zdecydowanie jest biel. W większości scen piosenkarka pozuje z białym wężem snując się wśród szklanych naczyń. Niemniej jednak klip do piosenki Aim, zespołu Unicat ma w sobie niemal identyczne sceny.

Kim są członkowie Unicatu?

Unicat to polski niszowy zespół. Tworzą go Dominika Muzykant razem z Mikołajem Gruszeckim. Na co dzień artyści mieszkają w Berlinie, a muzykę tworzą w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Jest to połączenie jazzu, muzyki klasycznej i elektronicznej. Jako, że nie mają zbyt wielu słuchaczy to tym bardziej czują niesprawiedliwość, że tak wielka piosenkarka nie dała im kredytu i nie ujawniła, że inspirowała się nimi podczas tworzenia swojego teledysku. Na instagramie napisali, że czują się źle z całą sytuacją, a Szroeder oskarżają o brak szacunku do innych artystów.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy