Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 02 kwiecień 2021 19:07

Najmłodszy syn Cugowskiego wystąpił w amerykańskim serialu.

Christopher Cugowski w serialu "Bridgertonowie" Christopher Cugowski w serialu "Bridgertonowie" fot:instagram.com/bridgertonowie

Rodzina Cugowskich jest bardzo rozpoznawalna w Polsce, głównie za sprawą muzyki. Zarówno Krzysztof Cugowski, jak i jego dwóch starszych synów ściśle powiązanych jest ze sceną muzyczną. O najmłodszym synu piosenkarza - Krzysztof Junior, nie poszedł w ślady ojca. Rozpoczął karierę aktorską.

 

Christopher Cugowski w serialu "Bridgertonowie"

Niedawni na kanapie, w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN” gościł najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego. Zaproszenie wynikało z faktu, że 22-latek zagrał niewielką rolę w popularnym serialu Netflixa "Bridgertonowie". Mimo iż rola nie jest spektakularna to i tak można uznać ten fakt za ogromny sukces.
Prowadzące program zastanawiały się, dalczego Krzysztof Junior nie chwali się swoim osiągnięciem. O pracy przy serialu można było dowiedzieć się jedynie z Instagrama 22-latka, ponieważ tylko tam zamieścił kilka zdjęć z planu zdjęciowego. Krzysztof Junior podczas rozmowy stwierdził "Milczałem" to może za dużo powiedziane, ale z natury jestem dość prywatną osobą (...) Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie”.

Studia w Anglii

Mimo iż na temat najmłodszego Cugowskiego wiadomo niewiele, to jednak chłopak nie próżnuje. Okazuje się, że Krzysztof studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester i niedawno obronił dyplom. Dodatkowo mimo młodego wieku i małego doświadczenia miał już okazję wystąpić w sztuce "POSH", "Margaret of Anjou" i w musicalach "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya. Na chwilę obecną z powodu pandemii 22-latem zatrzymał się na dłużej w rodzinnym domu, jednak podkreśla fakt, że jest gotowy do dalszej pracy i rozwijania swojego warsztatu aktorskiego.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy