Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 25 październik 2021 20:03

Dzień Dobry TVN: Internet zawrzał po słowach Bożeny Dykiel o depresji - film

Bożeny Dykiel w  Dzień Dobry TVN Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN fot: instagram.com

Bożena Dykiel, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Znana jest z wielu ról teatralnych i filmowych, jednakże w ciągu ostatnich dni nie schodzi z nagłówków portali informacyjnych. Wszystko za sprawą karygodnego komentarza na temat depresji. Co takiego powiedziała Bożena Dykiel, że cały polski internet zaczął reagować?

 

Dobre jedzenie i specjalne okulary, czyli kontrowersyjne sposoby na depresję wg. Bożeny Dykiel

Depresja uznawana jest za jedną z najbardziej przebiegłych chorób cywilizacyjnych. Potrafi latami się kamuflować, aby zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie. Podejście do depresji w ciągu ostatnich lat zdecydowanie się zmieniło, ponieważ całe społeczeństwo dostrzegło realny problem, który rocznie potrafi pochłaniać miliony istnień na całym świecie. Polskie media także nagłaśniają ten temat, czego przykładem była sobotnia rozmowa w programie Dzień Dobry TVN, w którym wystąpiła Bożena Dykiel.

Fundacja TWARZE DEPRESJI wycofuje się ze współpracy z Bożeną Dykiel

W ciągu rozmowy zostały poruszony temat walki z depresją, jednakże szerokim internetowym echem odbiły się słowa Bożeny Dykiel o tym, że najlepsze rezultaty w walce z depresją daje dobre jedzenie i specjalne okulary, które aktorka przyniosła do studia. Gwiazda chciała promować ten produkt podczas wywiadu, jednakże prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak przerwała prezentację, aby „nie stracić kontaktu z rzeczywistością”.
Po emisji programu zachowanie Bożeny Dykiel skrytykowały między innymi: Edyta Pazura, Paulina Młynarska, czy Karolina Korwin-Piotrowska. Warto podkreślić, że Bożena Dykiel była ambasadorką kampanii „Twarze Depresji”, jednakże po szeroko komentowanym wywiadzie, organizacja stwierdziła, że kończy współpracę z aktorką ze względu na nieprawdziwe i błędne stereotypy, które zostały wygłoszone w wywiadzie.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy