Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 08 kwiecień 2021 17:53

Były chłopak Meghan Markle: Jest ofiarą rodziny królewskiej!

Były chłopak Meghan Markle o niej Były chłopak Meghan Markle o niej fot: instagram.com/meghanmarkle_official

Cały rok po tym, jak oficjalnie odstąpiła od obowiązków starszego członka rodziny królewskiej, Meghan Markle jest poddawana większej kontroli niż kiedykolwiek. To w dużej mierze wynik wywiadu Meghan z Oprah Winfrey, który pozostaje gorącym tematem dyskusji przez cały miesiąc po pierwszym wyemitowaniu w CBS. Na szczęście komentarze Meghan wywołały od dawna spóźnioną krytykę członków rodziny królewskiej i ich bardziej problematycznych praktyk.

 

Pałac Buckingham w trybie kryzysowym

Mówi się, że Królowa i jej kompania znajdują się w trybie kryzysowym i jak dotąd próby opanowania szkód okazały się bezowocne. Publicznie jedyną odpowiedzią królowej było oświadczenie wydane za pośrednictwem jej sekretarza prasowego. „Poruszone kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące” - możemy przeczytać w oświadczeniu. „Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie”.

Czy Meghan rzeczywiście prześladowała swoich pracowników?

Wiele osób z otoczenia rodziny królewskiej donosiło, że Meghan prześladowała pracowników Pałacu Kensington w czasie, gdy mieszkała w Wielkiej Brytanii. Niektórzy uważają, że te twierdzenia były częścią wysiłku rodziny królewskiej, by oczernić i zdyskredytować Meghan przed jej bardzo wyczekiwanym wywiadem.

Były chłopak Meghan stanął w jej obronie

Chłopak z liceum Meghan, Joshua Silverstein, mówi, że nie wyobraża sobie scenariusza, który spowodowałby, że Meghan rzuciłaby się na kogoś, kto został zatrudniony do jej pomocy. Silverstein stwierdził, że takie zachowanie zupełnie nie pasuje do Meghan, która od zawsze cechowała się duża empatią. Mężczyzna uważa, że ​​czas Meghan w Wielkiej Brytanii składał się z jednego wielkiego stresu i podejrzewa, że ​​życie nie jest dla niej o wiele łatwiejsze teraz, gdy wróciła do Stanów.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy