Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 22 grudzień 2021 17:02

Żora Korolyov: Znany i lubiany tancerz nie żyje. Przyczyny śmierci

Å»ora Korolyov nie żyje - przyczyny śmierci Żora Korolyov nie żyje - przyczyny śmierci fot: instagram.com

Tancerz Żora Korolyov nie żyje. Ta szokująca informacja obiegła Polskie i zagraniczne media wczoraj, późnym wieczorem. Nagłą śmierć popularnego tancerza wstrząsnęła wszystkimi fanami tańca z gwiazdami. Co spowodowało nagłe odejście mistrza tańca?

 

Zapalenie mięśnia sercowego, czyli nieoficjalna przyczyna śmierci Żory

Według ukochanej oraz przyjaciół, Żora był okazem zdrowia. Co więcej, w ciągu ostatnich tygodni był aż nad wyraz aktywny i zajęty ze względu na prowadzone projekty oraz kolejne próby taneczne. Dlatego też, absolutnie nic nie wskazywało na to, że 34-letni Żora może mieć rozległe zapalenie mięśnia sercowego. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, to właśnie serce, było powodem śmierci tancerza. Ukochana znalazła go nieprzytomnego w kuchni i mimo szybkiego przyjazdu karetki pogotowia, oraz przeprowadzanej reanimacji, nie udało się przywrócić krążenia. Partnerka tancerza Ewelina Bator na łamach Instagrama potwierdziła szokujące doniesienia tabloidów.

Żora Korolyov w Tańcu z Gwiazdami

Żora przyjechał do Polski z Ukrainy, zaś popularność zdobył poprzez udział w polskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Jego debiut w tym programie odbył się w 2007 roku w stacji telewizyjnej TVN. W trakcie kolejnych edycji, tancerz zdobywał nie tylko uznanie telewidzów, ale także jurorów jako zawodowy tancerz, który zaraża swoją pozytywną energią i podejściem do świata.


Śmierć Żory poruszyła cały świat polskiego show biznesu, co zdecydowanie widać po wpisach na social mediach.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy