Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 07 maj 2021 15:07

Sylwia Wysocka została napadnięta i pobita

Sylwia Wysocka napadnięta Sylwia Wysocka napadnięta fot: youtube.com

Sylwia Wysocka to znana polska aktorka filmowa i serialowa. Na dużym ekranie pojawiła się za sprawą takich produkcji jak „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „"Rozmowy kontrolowane", czy "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Dodatkowo kobieta grywa w wielu popularnych serialach telewizyjnych: "Na Wspólnej", "Blondynce", "Barwach szczęścia" czy "Ojciec Mateusz".

Niedawno za sprawą gazety „Rewia” doszły fanów słuchy o tym, że aktorka została napadnięta. Sylwia Wysocka: urodzona aktorka Pani Sylwia od lat najmłodszych interesowała się aktorstwem, nic więc dziwnego, że podjęła wykształcenie na ww. kierunku. Ukończyła Wydział Aktorski na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swoją karierę teatralną głównie rozwijała w Teatrze na Woli, Teatrze Narodowym oraz Teatrze Kwadrat. Największą popularność zdobyła dzięki roli Barbary Wojciechowskiej w serialu "Plebania.

Kto napadł na Sylwię Wysocką ?

W tym tygodniu w magazynie „Rewia „pojawiły się niepokojące informacje o tym, iż aktorka rzekomo została napadnięta. Niestety okazało się to faktem, który potwierdza aktorka. Kobieta doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu. Okazało się, że Wysocka trafiła do szpitala z wielokrotnymi złamaniami ręki oraz kręgosłupa, na szczęście bez przerwania rdzenia kręgowego. Dodatkowo na jej ciele znajdują się liczne krwiaki. Dokładnie nie wiadomo co się stało i kto był sprawcą napaści. Wiadomo jednak, że aktorka została napadnięta i pobita. zabrano jej telefon, kartę kredytową i dokumenty. Poszkodowana nie chce wypowiadać się na temat zdarzenia, informuje tylko, że sprawa został przekazana do odpowiednich służb, a ona sama w tym momencie skupiona jest na swoim zdrowiu. Jak mówi "To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas" – przekazała aktorka.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy