Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 02 kwiecień 2021 19:16

Nowe okulary Celin Krychowiak

Celin Krychowiak instagram Celin Krychowiak instagram fot:instagram.com/celiajaunat/

Grzegorz Krychowiak to czołowy piłkarz polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Ze względu na swoje umiejętności, jest bardzo popularnym I dobrze opłacanym zawodnikiem. Nie tylko to go wyróżnia, Krychowiak należy do grona ludzi ubierających się z klasą. On i jego żona już nie raz zachwycali drogimi I eleganckim outfitem.

 

Elegancja ponad wszystko

Krychowiak uznawany jest za najlepszego piłkarza w reprezentacji Polski, ale także znany jest fanom jako osoba, która zawsze dba o swój wygląd. Podobnie jego żona Celina. Para często wybiera odzież od znanych projektantów. Żona piłkarza bardzo często zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia w nowych stylizacjach, które mogą zachwycić niejednego znawcę mody. Równie często jej ubrania dodatkowo upiększają drogie, ekskluzywne dodatki np. buty czy torebki. Dla Krychowiaków wygląd jest bardzo ważny I obydwoje nie ukrywają tego faktu… po prostu lubią dobrze wyglądać.

Nowe cudeńko Celiny Krychowiak

Niedawno Celina Krychowiak zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w seksownej kreacji. Na zdjęciu da się dostrzec także stylowy dodatek - okulary przeciwsłoneczne. Fani od razu zauważyli, że okulary są z “wysokiej półki” I że ich koszt jest bardzo wysoki. Okulary okazały się produktem markowej firmy BOTTEGA VENETA, Nie każdy może pozwolić sobie na taki kosztowne cudeńko, ponieważ ich cena to co najmniej 1300 zł. Oczywiście dla Krychowiaków to nie jest zbyt dużo. Piłkarz nie może narzekać na problemy finansowe. Jako członek reprezentacji Polski oraz piłkarz Lokomotiw Moskwa jest jednym z lepiej opłacanych piłkarzy. Oczywiście Krychowiak uwielbia rozpieszczać swoją żonę I wie, co do niej pasuje. Jej dobre samopoczucie jest dla mężczyzny bezcenne.

Fani od razu zareagowali bardzo pozytywnie. Pod postem pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy, chwalących gust, figurę I wygląd kobiety. Dodatkowo nie zabrakło “serduszek” wysyłanych dla Celiny. Uwagę zwróciły przede wszystkim okulary Krychowiak, które się stały popularnym tematem wśród internautów.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy