Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 01 grudzień 2022 20:04

Henry Cavill: co dalej z karierą aktora po skończeniu z “Wiedźminem”?

Henry Cavill Wiedźmin Henry Cavill Wiedźmin Instagram

Dotychczasowy odtwórca tytułowego Wiedźmina w netflixowym hicie rezygnuje z roli po trzecim sezonie. Zastąpi go Liam Hemsworth (znany m. in. z Igrzysk Śmierci, Niezniszczalni 2). Powód? Prawdopodobnie niezadowolenie ze scenariusza odbiegającego od książek.

Czy Henry Cavill zakończy całkowicie współpracę z Netflixem?

Poza “Wiedźminem” Cavilla można było oglądać również m. in. w serii filmów o Enoli Holmes (Millie Bobby Brown), również produkowanej przez Netflix. Seria filmów podobnie jak “Wiedźmin” również oparta jest na książkach i również sporo odbiega od pierwowzoru. Mimo to, mówi się, że Henry Cavill jest bardzo zadowolony z wizji scenarzystów i nie planuje wycofać się z produkcji.


 

Jak Liam Hemsworth poradzi sobie z rolą Wiedźmina?

Wiadomość o zmianie głównego aktora podzieliła fanów. Niektórzy internauci są tak niezadowoleni ze zmiany, że odgrażają się, że zakończą oglądanie serialu, gdy zabraknie w nim Henry’ego Cavilla. Inni mówią, że Hemsworth, podobnie jak jego brat, jest świetnym aktorem i godnie zastąpi swojego poprzednika. Jak będzie? Czas pokaże.

 

 

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy