Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 19 kwiecień 2021 20:59

Benedict Cumberbatch: Stracił brodę na rzecz Doctor Strange II. Trailer

Doctor Strange II - broda i trailer Doctor Strange II - broda i trailer

Doktor Strange II jest obecnie kręcony w Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu pojawiły się zdjęcia z planu filmu, które były zrobione na farmie w Somerset w Anglii. Wyreżyserowana przez Sama Raimiego kontynuacja ma poszerzyć granice MCU, a pełne wprowadzenie multiwersum otworzy drzwi dla praktycznie niekończącego się strumienia bohaterów, którzy pojawią się w całej serii.

 

Jedną rzeczą,której zabraknie w II części kultowego Doktora Strange, jest broda na twarzy doktora Stephena Strange'a. Postać znana jest ze swojej elegancko zadbanej brody, która pojawiła się w komiksach, kreskówkach i oczywiście, w poprzednich występach MCU, ale Benedict Cumberbatch strasznie na nią narzekał. Fanka opublikowała wideo na TikToku z jej spotkania z Cumberbatchen, na którym gwiazda spaceruje po wzgórzach Somerset i obiektywnie jest bez brody.

Teorii jest wiele

Na wideo Cumberbatch ma na sobie czapkę z daszkiem, co oznacza, że ​​może być całkiem łysy pod spodem. Być może w ramach fabuły filmu w pełni przejmie płaszcz bezwłosego Przedwiecznego, kończąc tak, jak Tilda Swinton w Doktorze Strange. Albo, w stylu Star Trek, w filmie pojawi się zła wersja Strange z równoległego wszechświata, z inna fryzurą i zarostem.

Zobacz trailer Doctor Strange II

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy