Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 11 marzec 2021 17:33

Książe Cambridge: Rodzina królewska nie jest rasistowska

Rodzina królewska nie jest rasistowska Rodzina królewska nie jest rasistowska Fot:Pixabay / CCO Public Domain

Książę William w swoich pierwszych komentarzach na temat wywiadu Meghan i Harrego, powiedział, że członkowie rodziny królewskiej zdecydowanie nie są rasistami. Podczas swojej wizyty we wschodnim Londynie ujawnił również, że nie odbył jeszcze rozmowy ze swoim bratem, ale ma to w planach.

 

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w którym powiedział, że spekulacje członka rodziny królewskiej, na temat koloru skóry nienarodzonego wówczas Archiego były niepokojące. Niemniej jednak sprawa ma zostać rozpatrzona prywatnie. W oświadczeniu Pałac dodał jeszcze, że wspomnienia każdego członka rodziny mogą się różnić, ale Sussexowie zawsze będą bardzo kochanymi członkami rodziny. Nadal nie wiadomo, kim była osoba spekulująca na temat koloru skóry Archiego ale Harry wyjaśnił Oprah, że to nie była królowa ani książę Edynburga.

Czy rasizm był powodem dla którego para opuściła Wielką Brytanię?

Harry zapytany przez Oprah, czy para opuściła Wielką Brytanię z powodu rasizmu odpowiedział: „To była w dużej mierze przez to”. W wywiadzie Książe Sussex opowiedział także o swoich relacjach z rodziną - zwłaszcza z ojcem, księciem Walii i bratem, księciem Williamem. W pewnym momencie po wycofaniu się ze stanowiska seniorów królewskich, Harry powiedział, że Charles przestał odbierać jego telefony. Na chwilę obecną pierwszy w kolejce do tronu - Charles nie ustosunkował się do wywiadu. Harry wspomniał też o swojej matce - tragicznie zmarłej Księżnej Dianie, co mogło nie spodobać się ojcu Harrego. Wiele osób, doszukuje się w słowach pary drugiego dna, spekulując, że ujawnili oni fakt, że w śmierci Diany maczały palce osoby bliskie pałacowi.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy