Jak będzie dzisiaj?

piątek 19 lipiec 2024

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Wodnik - 20 styczeń do 18 luty

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Wodnik Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Wodnik

Zodiakalne wodniki to osoby idące własną drogą. Unikają ograniczeń, żyją pełnią życia. Konserwatyzm jest ich wrogiem, ponieważ nakłada pewne zasady, które wodniki uznają za ingerencję w ich wolność. Ograniczenia uruchamiają w wodniku chęć ucieczki bądź walki, ponieważ wolność dla wodnika jest kwintesencją życia. Nieskrępowany wodnik za wszelką cenę dąży do egzystencji, która zapewni im całkowite szczęście. Wodniki nie działa według z góry narzuconych schematów. Jego lotny umysł wybiega zawsze w nieznane. Wodnik nigdy nie ogranicza też innych, nie szykanuje i nie ocenia. Ten znak zodiaku jest otwarty na inność ludzi, to też jest bardzo lubianym przez innych. Ludzie przy wodniku mogą być sobą, nie muszą udawać i koloryzować. Wodnik potrafi dostosować się do zaistniałej sytuacji.
Wodnik to także osoby popierające wszelkie formy rozwoju zarówno tego wewnętrznego, jak i postępu technologicznego. On sam z chęcią eksploatuje świat i odkrywa go na własną rękę.
Do zalet wodnika niewątpliwie można zaliczyć jego wspaniałe poczucie humoru oraz ogólny optymizm. Przebywanie w jego towarzystwie jest bardzo miłym doznaniem. Z racji swoich cech charakteru jest świetnym kompanem i duszą towarzystwa. Czasem poczucie humoru wodnika przybiera formę sarkazmu, co może niektóre osoby denerwować.
Mimo iż wodnik posiada bardzo wiele zalet, to jego buntowniczość może przysporzyć mu wiele szkód, a nawet wrogów. Nie znosi się naginać w swoim światopoglądzie, jest uparty i stanowczy. Nie odnajdzie się w otoczeniu ludzi konserwatywnych, którzy powodują w nim złość. Wodnik ma także trudności w okazywaniu uczuć.

 

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Wodnik - miłość

piątek 19 lipiec 2024

Wodniki mogą być uważane, za osoby unikające stałych związków. Nic jednak mylnego. Mimo iż wodnik nie lubi być zniewolony, to miłości nie traktuje jako więzienia. Potrzebuje być kochany i kochać kogoś z całą możliwą siłą. Jednak wodnik nie lubi przeciętności zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. Na partnera/kę wybiera osoby nietuzinkowe, wyróżniające się z tłumu za przyczyną swoich poglądów oraz wyglądu.
W relacjach partnerskich wodnik szuka silnego związku, w którym będzie przeżywać silne i gorące uczucia. Partner/ka wodnika musi jednak dać mu także pole do własnej wolności i pobycia samemu. Idealna związek w mniemaniu wodnika to mieszanka silnych uczuć i przyjaźni.
Aby związek z wodnikiem był udany, to druga osoba musi być elastyczna. Szanować jego potrzebę samotności, ale także dziwactwa. Ponadto musi ciągle zaskakiwać wodnika, który szybko się nudzi. Intelekt jest czymś co najbardziej pociąga wodnika w płci przeciwnej. Potrafi prowadzić długie rozmowy, tak więc musi mieć obok osobę, która tak jak on będzie mieć dużą wiedzę.
W kwestiach seksu wodniki lubią eksperymentować i improwizować. Jest otwarty na nowe pomysły i wszelakie gadżety. Nie oznacza to jednak, że wodnik jest rozwiązły. Wręcz odwrotnie... potrafi trzymać swoje żądzę na wodzy. Nie kieruje się popędem, zaś sprawy intymne, są u niego na drugim planie

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Wodnik - przyjaźń

piątek 19 lipiec 2024

Wodniki zazwyczaj nie przyjaźnią się z jedną osobą. Wolą tworzyć grupy, w których dobrze się odnajdują. Łączą ludzi o podobnych ideach i poglądach. Przyjaźń w rozumieniu wodnika nie powinna ograniczać, zobowiązywać do czegoś. W grupie wszystkich traktuje jednakowo, nie okazuje większej bądź mniejszej sympatii osobom, dlatego jego partner życiowy jest zazwyczaj zazdrosny o przyjaźnie wodnika. Wodnik jest towarzyski i lubiany, głównie z powodu swojej pomysłowości i dozy szaleństwa. Ponadto osoby spod tego znaku prawdomówność uważają za bardzo ważną cechę, dlatego wszelkie kwestie wyjaśniają na bieżąco, nie chowają urazy, nie obrażają się.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Wodnik - kariera i finanse

piątek 19 lipiec 2024

Wodnik nie jest typem pracoholika... dla niego liczy się szybko efekt, na który nie trzeba długo czekać. Jednak z drugiej strony nuda go zabija, to też chętnie angażuje się w nowe projekty. Bardziej od pracowitości i sumienności liczy się dla niego racjonalizm i intuicja. Wodnik mimo wszystko dba o szczegóły i stara się powierzone mu obowiązki wykonać jak najlepiej. Stara się nie zwieść przełożonych. Ważną cechą wodników jest kreatywność... osoby spod tego znaku szukają nowych dróg i metod. Są więc innowacyjni w swojej branży, dzięki temu często zdobywają uznanie. Pieniądze nie są najważniejsze dla wodnika. Bardziej nakręca go robienie nowych rzeczy. Wodnik także nie lubi zadań, których efekty są odległe. Woli, gdy rezultaty są widoczne niemal natychmiast.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Wodnik - zdrowie

piątek 19 lipiec 2024

Wodniki żyją w ciągłym stresie i napięciu. Może to być przyczyną różnych dolegliwości, których nie można szybko zdiagnozować. Najczęściej dotyczą one układu nerwowego. Na szczęście wodniki nie są typem osób unikających lekarza. Gdy pojawia się problem zdrowotny, niemal od razu udają się do specjalisty. Nie unikają też zapisanych im leków ani terapii. Wodniki powinny dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu, ponieważ to tu czują się najlepiej. Sport, aktywność, czy też zwykły spacer potrafią naładować ich baterie i poprawić samopoczucie.