Jak będzie dzisiaj?

sobota 22 czerwiec 2024

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Lew - 23 lipiec do 23 sierpień

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Lew Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Lew

Horoskop opisuje zodiakalnego lwa jako jednostkę honorową i odkażona ogromną pewnością siebie. Powoduje to, że lew świetnie odnajduje się w każdej sytuacji. Wysokie poczucie własnej wartości powoduje, że ten znak zodiaku zawsze chce być w centrum uwagi. Lubi drylować, dodatkowo uwielbia być doceniany przez innych. Lew przyciąga do siebie ludzi, każdy chce przebywać w jego towarzystwie. Ten znak zodiaku zawsze jest liderem w grupie, wszak jest „królem zwierząt”. Osoby spod tego znaku zodiaku nie zniosą grać „drugich skrzypiec” - muszą być najlepsi w każdej sferze. Problem pojawia się, gdy tak się nie dzieje. Wtedy lew staje się nerwowy i nastawiony na walkę.
Lew jest bardzo optymistycznym znakiem zodiaku. Nie ma czasu ani powodów do pesymizmu. Ten optymizm pozwala mu ciągle doskonalić siebie. Optymizm także pozwala mu zjednywać sobie ludzi oraz rozbudzać uczucia w płci przeciwnej.
Niestety lwy bywają próżne. Wszak każdy im zazdrości i ceni, więc to nic dziwnego. Czują się zawsze najlepsi i nie wstydzą się o tym mówić. Skromność nie jest ich mocną stroną. Lwy nie znoszą sprzeciwu, bywają niezwykle apodyktyczne. Powoduje to, że mają zdolności organizacyjne, jednak czasem jako pracodawcy bywają nielubiani. Faktem jest jednak, że nikt nie zamierza im się przeciwstawić. Inną cechą lwów jest ich upór- nie znoszą, gdy ktoś chce im coś udowodnić. Zbyt wyolbrzymione mniemanie o sobie powoduje, że lwy mogą mieć problemy z obiektywnym ocenianiu swojej osoby.

 

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Lew - miłość

sobota 22 czerwiec 2024

Lew to kochliwy znak zodiaku. Jest bardzo namiętny, uczuciowy, ale też natrętny. Jeśli usłyszy odmowę, nie odpuści, będzie walczył do czasu, aż dostanie co chce. Nic dziwnego... wszak lew nie rozumie, że ktoś może nie być nim zainteresowany. Zodiakalne lwy niestety przyjmują w związkach role dominatora, co często jest powodem rozstań. W swojej dominacji są nieustępliwe i często nie dostrzegają potrzeb innych... skupiają się głównie na sobie. Faktem jest jednak, że lwy podobają się płci przeciwnej. Zapewne powodem tego jest ogromna pewność siebie i siła przebicia. Mało kto potrafi oprzeć się urokowi lwa i jego charyzmę.
Lew bardzo ceni sobie inteligencję, ale też poczucie humoru. Zawsze zwraca uwagę na osoby, które lubią i potrafią się bawić. Żeby zauroczyć lwa, trzeba mieć dobre poczucie humoru i rozśmieszać go.
Wbrew pozorom znak zodiaku lew nie jest szalonym kochankiem. Lubi eksperymentować, jednak preferuje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Uwielbia kontakt fizyczny-masaż, dotyk i zmysłową całą otoczkę. Lew nie lubi niespodzianek w kwestiach łóżkowych. Dlaczego? Boi się nie być w czymś najlepszym. Woli wiedzieć, że robi coś dobrze, a eksperymenty mogą objawić jego słabe strony. W seksie nie lubi sugestii, które mogą urazić jego ego. Lew wyznaje zasadę „rób to, co umiesz najlepiej”.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Lew - przyjaźń

sobota 22 czerwiec 2024

Niestety horoskop opisuje lwa jako osobę, która potrafi pochopnie osądzać innych ludzi. Najpierw musi poznać człowieka bardzo dobrze, zanim nawiąże z nim bliższe, przyjacielskie relacje. Lew chce być pewny, że osoba której poświęca czas, jest tego warta. Jeśli poczują z kimś więź, to potrafią zamienić się w najbardziej lojalnego przyjaciela na świecie. Wtedy też zdejmują swoją maskę „idealności”, jednak lwy muszą być pewne, że ich słabość nie zostanie wykorzystana przeciwko im.
Znak zodiaku lew jest bardzo otwartym człowiekiem. W głowie ma setki pomysłów, które realizuje, dzięki czemu nikt w jego towarzystwie się nie nudzi.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Lew - kariera i finanse

sobota 22 czerwiec 2024

Lew jako znak zodiaku charakteryzuje się zdolnościami przywódczymi, dlatego preferuje zawody managerskie. Kariera jest dla niego bardzo ważna i nie odpuszcza, póki nie osiągnie sukcesu. W kwestii zawodowej także musi drylować. Lew jest bardzo inteligentny i potrafi idealnie wykorzystać to w każdej dziedzinie życia.
Lew potrafi wydawać dużo pieniędzy, tylko po to, by zyskać uznanie w oczach innych. Lubi rzeczy drogie, luksusowe. Dodatkowo zawsze korzysta z życia. Zdarza się, że wydaje więcej, niż jest w stanie zarobić. Wtedy korzysta z pożyczek. Nie myśli przyszłościowo, najważniejsze jest to, aby w tej chwili móc zrealizować swoje potrzeby.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Lew - zdrowie

sobota 22 czerwiec 2024

Lew jest silnym znakiem zodiaku, dlatego nie choruje zbyt często. Niestety lew nie jest zwolennikiem dbania o zdrowie, dlatego często z zaskoczeniem dowiaduje się o jakiejś poważnej chorobie. Lwy nie lubią pokazywać słabości, tak więc bardzo niechętnie udają się do lekarza. Warto jednak by lew schował swoją „dumę do kieszeni” i zaczął wsłuchiwać się w swoje ciało. Ponadto lwy powinny skupić się na aktywności fizycznej, którą bardzo lubią. Skoro sport sprawia im przyjemność, to lwy powinny jak najwięcej czasu poświęcać temu hobby.