Jak będzie dzisiaj?

sobota 18 maj 2024

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Skorpion - 23 październik do 21 listopad

Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Skorpion Horoskop dzienny na dziś i na jutro - Skorpion

Horoskop opisuje skorpiona jako bardzo silny i buntowniczy znak zodiaku. Wszystkie inne znaki zodiaku ustępują mu pod względem tajemniczości. Skorpion posiada niesamowitą duchową moc, dlatego często interesuje się zjawiskami paranormalnymi, okultyzmem i innymi tajemniczymi zagadnieniami tego świata. Swoją moc przejawia w umiejętności odczytywania umysłów ludzi. Skorpion chce zawsze wiedzieć co się dzieje w jego otoczeniu, lubi kontrolować sytuację, jednak sam często przeżywa sprzeczne emocje. Ukrytą bronią skorpiona jest intuicja. Ludzie odbierają skorpiona jako osobę posiadającą wewnętrzną moc, dzięki której ten znak zodiaku posiada „wejść” w drugiego człowieka. Okazuje się, że skorpion na podstawie obserwacji i intuicji wie już jaki charakter posiada jego rozmówca. Skorpion nie znosi porażki zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Jednak skorpion umie panować nad swoimi emocjami, dlatego nigdy nie zobaczymy w nim złości np. po przegranej dyskusji. Porażkę znosi źle, ale tylko on wie jak silnie. Ten znak zodiaku po prostu nie okazuje słabości.
Skorpion jest dociekliwym człowiekiem, który zawsze musi odkryć prawdę bądź odszukać odpowiedź na nurtujące pytanie. Sprawia to, że skorpion jest bardzo inteligentnym człowiekiem.
Tak samo, jak pozytywne cechy skorpiona są bardzo silnie zaakcentowane w jego charakterze, tak samo widoczne są jego wady. Do największych zalicza się pamiętliwość i mściwość. Skorpion nie okaże złości, jednak będzie pamiętać urazy i kiedyś zemści się za nie w sposób odpowiednio przygotowany. Podejrzliwość i bezkompromisowość to kolejne wady tego znaku zodiaku. Szczególnie utrudniają one spokojne życie miłosne.

 

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Skorpion - miłość

sobota 18 maj 2024

Skorpion nie uznaje półśrodków- jest wszystko albo nic. To samo dzieje się w życiu miłosnym. Skorpion jak kocha to na zabój, a nienawidzi tak samo. Jeśli ktoś wpadnie mu w oko, to będzie walczył do końca, szczególnie z tego powodu, że skorpiony traktują życie miłosne jako podstawę życia. Horoskop mówi, że mało kto potrafi oprzeć się urokowi skorpiona, ponieważ on wie jak adorować i zauroczyć płeć przeciwną. Jednak skorpion w stosunku do drugiej połowy, jest lojalny i oczekuje tego od partnera.
Skorpiony nie dążą do szybkiego małżeństwa. Muszą najpierw nacieszyć się swoją wolnością i rozrywkowym trybem życia. Niestety zdarza się, że skorpiony mają skłonności do zdrad, a wszystko to z powodu ogromnej namiętności drzemiącej w skorpionie. Znak ten jest idealnym kochankiem-szalonym, nieskrępowanym i twórczym. Seks jest dla skorpiona bardzo ważny, dlatego przekłada do niego tak duże znaczenie. Jest także bardzo fizycznie wytrzymały, dzięki czemu miłosne uniesienia mogą trwać bardzo długo. Horoskop mówi wprost: skorpion jest najlepszym kochankiem, inne znaki zodiaku przy nim bledną. W seksie pozbawione są skrupułów i zahamowań, więc osoby konserwatywne na pewno nie odnajdą się w relacji z tym znakiem zodiaku.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Skorpion - przyjaźń

sobota 18 maj 2024

Skorpion jest tajemniczy i skryty, tak więc tylko on sam wie o sobie najwięcej. Mimo że jest towarzyski, to na przyjaciół wybiera bardzo wąskie grono ludzi. To oni znają go najlepiej, ale także nie do końca. Nawet przed przyjaciółmi skorpion będzie ukrywać pewne rzeczy. Skorpion wyznaje zasadę „oddaj to, co otrzymujesz”. Chodzi tu o takie kwestie jak lojalność, wierność czy pomoc. Jeśli on daje to przyjaciołom, tego samego oczekuje od nich.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Skorpion - kariera i finanse

sobota 18 maj 2024

Skorpion nie zaangażuje się w pracę, która jest mu emocjonalnie obojętna. Jeśli jego profesja jest mu bliska, to zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces. Nie jest marzycielem, tak więc konkretnie podchodzi do zadań i koncentruje się na jego wykonaniu. Skorpion posiada tak duże ambicje, że czasem trudno je zaspokoić. Swoje obowiązki traktuje jako wyzwanie.
Jako pracodawca skorpion może być zanadto wymagający. Oczekuje od innych zadaniowego podejścia do pracy, toteż nie toleruje bujania w obłokach i emocjonalnych rozterek. Praca ma być wykonana dobrze i szybko.
Skorpiony często pracują same na siebie. Po prostu posiadają intuicję, dzięki której potrafią mnożyć pieniądze. Skupia się na tym, aby zapewnić sobie stabilność finansową na przyszłość. Gdy pojawiają się problemy finansowe, skorpion działa... trudności wyzwalają w nim wolę walki, dlatego pokonuje wszelkie problemy.

Horoskop dzienny na dziś i na jutro Skorpion - zdrowie

sobota 18 maj 2024

Znak zodiaku skorpion jest bardzo wytrzymały. Choruje sporadycznie, ponieważ cieszy się odpornością, jakiej nie ma nikt inny. Jednak skorpion za bardzo polega na swojej wytrzymałości... nie oszczędza się i często przemęcza. Może okazać się, że energia którą dysponuje, nagle się wyczerpie. Wtedy niestety potrzebna jest wizyta u lekarza. Problemy ze zdrowiem także traktują jako swoją słabość i starają się o nich nie mówić ani nie okazywać lęku lub bólu.
Skorpiony z racji swojej skrytość powinny dać ujście emocjom. Wskazane są zatem dla nich sporty walki i inne aktywności, które pozwolą dać ujście nagromadzonej energii.