Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 15 luty 2021 15:02

Radosna nowina Klaudii Halejcio

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Klaudia Halejcio w ciąży Klaudia Halejcio w ciąży fot:instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio to aktorka młodego pokolenia, która znana jest szerszemu gronu widzów z seriali „Pierwsza miłość” i „Hotel 52”. Zagrała także w kilku kinowych realizacjach np. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni 2” czy „Rezydencja”. Klaudia to aktorka obdarzona pięknym uśmiechem i wesołym usposobieniem, nic więc dziwnego, że jest bardzo lubiana przez widzów.

 

Partner Klaudii Helejcio

O partnerze Klaudii nie było wiadomo zbyt wiele. Szczególnie dlatego, że aktorka chroni swoje życie prywatne. Przez długi czas znaliśmy jedynie imię mężczyzny- Oskar!. Ostatnio Halejcio ujawniła trochę więcej. Podczas wywiadu z „Party” powiedziała To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe”.

Kolejny powód do radości

To, że Klaudia jest szczęśliwa, nie podlega dyskusji. Wydawać by się mogło, że nic lepszego stać się w jej życiu nie może... okazało się jednak, że Halejcio ma kolejną niespodziankę dla fanów. W Walentynki opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z USG. Okazuje się, że zakochani niebawem zostaną rodzicami. Oprócz zdjęć aktorka opublikowała wpis „Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością-czuję się niesamowicie! Aaaa.... będę Mamą!”
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć przyszłym rodzicom zdrowia :)

Zobacz także: Drugie dziecko u dziecka, oraz Magen Markle w ciąży